Menu
Alışveriş Sepetiniz

Ahşap Çeşitleri

Toptan Ahşap Deri Kalem Kutusu Süngerli Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İç..
32,00 TL
Toptan Ahşap Derili KutuAhşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görün..
39,00 TL
Toptan Ahşap İpli İsimlikToptan Ahşap İpli İsimlik Başında Asılı Olan İp Sayesinde İstediğiniz Yerede Asabilirsiniz.İsim Yazılabilir Ahşap Tahta İle Sevdiklerinize Özel Hediye.Ahşap Tahta Kişiye Özelleştirebilir Veya Yapacağınız Hediye Setlerinin İçinde Kullanabilirsiniz.Ürün Özellikleri:* Ahşap Mal..
1,00 TL
Toptan Ahşap Kalem Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Kalem KutusuToptan Ahşap Kalem Kutusu Sayesinde Kalemlerinizi Daha Şık Sergileyebilir Ve Saklayabilirsiniz.Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Kalem Kutusu Üzerindeki Motifi Ve Üstünde Bırakılan ..
10,00 TL
Toptan Ahşap Kırmızı Vosvos Baskılı KutuAhşap Kırmızı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye Bu Kutuyu Hediye Olarak Verdiğiniz Zama..
26,00 TL
Toptan Ahşap Sarı Vosvos Baskılı KutuAhşap Sarı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye ..
26,00 TL
Toptan Deri Ahşap Süngerli Kalem KutusuAhşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İçerisinde Sünger Bulunmakta..
32,00 TL
Toptan Derili Ahşap Kutu Ahşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve ..
39,00 TL
TOPTAN 3LÜ AHŞAP KUM SAATİÜRÜN 1 3 5 OLMAK ÜZERE 3 AYRI KUM RENKLİDİRKUM RENKLERİ: PEMBE, MAVİ, MOR YEŞİL 1DKLIKMAVİ 3 DKLIK KIRMIZI 5 DKLIKÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 9CM X 7.5 CM..
32,00 TL
Toptan 5'li Matruşka Toptan 5'li Matruşka
ÇOK SATAN
TOPTAN 5 Lİ MATRUŞKA BEBEKToptan MatruşkaToptan Renkli MatruşkaAhşap malzemeden üretilmiştir.İç içe geçmeli 5 farklı boylarda matruşka bebek içermektedir.En büyük boy matruşka boyu 12 cm dirNOT : Görselleri karışık olarak gönderilir..
37,00 TL
Toptan Ahşap Ev KumbaraAhşap Kilitli Ev KumbaraÜrün tamamıyla ahşap malzemeden üretilmiştir,ÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 15 cmGENİŞLİK 18 cmDERİNLİK 10.5 cm..
65,00 TL
Toptan Ahşap Home Yazılı Kuşlu Müzik KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün , boş kutusu sayesinde değerli eşyanızı koyabilirsinizÜrünü çalıştırmak için Beyaz Kuş  figürünü çevirmeniz yeterli olacaktırÜrün karışık gönderilmektedir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK 15 CMGENİŞLİK 11 CM..
95,00 TL
Toptan Ahşap İsim Yazılabilir Resim Konulabilir Aşk Takvimi
-48 %
Toptan Ahşap İsim Yazılabilir Aşk TakvimiToptan Ahşap Aşk TakvimiToptan Ahşap Renkli Aşk TakvimiToptan Romantik Aşk TakvimiToptan Dekoratif Aşk TakvimiÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır.Paketteki renkler karışıktırNOT: Lütfen 1..
7,00 TL 13,50 TL
Toptan Ahşap Kapaklı Şifreli DefterToptan Ahşap Kapaklı Şifreli Ajanda kapağın tamamı ahşap malzemeden üretilmiştirilk şifresi 000 olup isteğe bağlı değiştirilebilir90 yaprak 180 sayfadan oluşmaktadırİç yüz bölmesinde 4 adet kredi kartı bölmesi bulunmaktadırLazer baskı yapımına uygundurÜrün Eb..
100,00 TL
Toptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm    Derinlik: 6.5 cm Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
25,00 TL
TOPTAN AHŞAP LONDON TELEFON TUTUCU Toptan Telefon TutucuToptan Ahşap Telefon TutucuToptan ilginç Telefon TutucuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirEvinizde, ofisinizde, çalışma masanızda hatta arabanızda kullanabileceğiniz şık bir üründürİlginç ahşap tasarımlı telefon tutucu paket ha..
7,00 TL
Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCATOPTAN ATLI KARINCATOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCAAtlı karınca şeklinde tasarlanmış müzik kutusu ile sevdiklerinize şık ve kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.Ev ve ofisinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Atlı karınca müzik kutusunu çevirerek kurabi..
75,00 TL
TOPTAN AHŞAP SENİ SEVİYORUM KUTUÜRÜN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 21 CM X 12.5 CM X 7CM..
28,00 TL
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp Kutu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp KutuÜrün tamamen Ahşap malzemeden üretilmiştirKırmızı Ahşap renginde harika bir tasarım..Sevgilinize verebileceğiniz hediyeyi daha anlamlı hale getirmenin en güzel yanı da ona bu muhteşem Kalp Kutu da sunmaktır..AHŞAP KALP KUTU'nun kapakları kırık görünü..
28,00 TL
Toptan Ahşap Tesbih Kutusu Toptan Ahşap Tesbih Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gönderil..
12,00 TL
Toptan Aşk EviToptan Ahşap Aşk EviToptan Romantik Aşk Evi Toptan İlginc Aşk EviMuhteşem hem dekoratif hem de romantik olan sıcacık bir yuva misali AŞK EVİ...Bu AŞK EVİN'DEÜrün ahşap malzemeden üretilmiş olup kendine özel kutusuyla gönderilmektedir..Kutu içerisinde 365 adet kırmızı renk kalpli k..
38,00 TL
TOPTAN ÇİÇEKLİ IŞIKLI İLGİNÇ AHŞAP KALEMLİKÇiçekli ışıklı ilginç ahşap kalemlik sayesinde masanız daha güzel bir görüntüye kavuşacak.Çiçekli ışıklı ilginç kalemlik sayesinde kalemleriniz masanızda düzene girecektir.Kalemlik ışıklı olup geceleyin rengarenk ışık verir ve odanıza renk katar.Masanızda o..
40,00 TL
Toptan Desenli Ahşap KutuToptan Desenli KutuToptan Ahşap Kutu Toptan Hediyelik KutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
26,00 TL
Toptan İlginç Hatıra Not Defteri Toptan İlginç Hatıra Not Defteri
-32 %
Toptan İlginc Hatıra Not DefteriToptan Not DefteriToptan Hatıra DefteriToptan Hediyelik DefterÜrün karışık görsel temalara sahiptirÜrün siparişinizde ise karışık olarak gönderilmektedir75 yaprak 150 sayfadan oluşmaktadırÜrün EbatıYÜKSEKLİK 18 CMGENİŞLİK 10 CM..
17,00 TL 25,00 TL
Ürün Özellikleri:  El yapımıdır. ( hand made )Ahşap malzemeden üretilmiştir.Detaylı çalışma mevcuttur.Büyük modelde arka kısmında açma kapa düğmesi vardırÜzerinde desenler mevcutturHer ayrıntısı özenle yapılmıştır, kusursuz tasarımSevdikleriniz için çok özel bir hediye alternatifi olabilir..
47,00 TL
Toptan Kum Saati Kalemlik Kutulu Toptan Kum Saati Kalemlik Kutulu
ÇOK SATAN
Toptan Kum Saati Kalemlik KutuluÜrün ahşap malzemeden üretilmiştirKum saatinin 3 farklı kum rengi bulunmaktadırKARIŞIK Modellerde gönderilirÜRÜN ÖLÇÜSÜ13,5 cm / 4,5 cm /  10 cm ..
30,00 TL
TOPTAN LOVE TEMALI AHŞAP ALBÜMLove Temalı Albüm, olan ürünümüz tamamen kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştirOrtalama 100 sayfadan oluşmaktadırÜrün kendin yap yapıştır özelliğindedir.Fotoğrafınız için yapışkanlı stiker bulunmaktadırPaket İçeriği :* 1 adet  love temalı ahşap albüm * 3 adet ..
30,00 TL
TOPTAN MUTLU AİLE TEMALI AHŞAP ALBÜMLove Temalı Albüm, olan ürünümüz tamamen kaliteli ahşap malzemeden üretilmiştirOrtalama 100 sayfadan oluşmaktadırÜrün kendin yap yapıştır özelliğindedir.Fotoğrafınız için yapışkanlı stiker bulunmaktadırPaket İçeriği :* 1 adet  love temalı ahşap albüm&nbs..
30,00 TL
TOPTAN MUTLU AİLE TEMALI AHŞAP KUTUÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirHarika bir,mutlu aile görseline sahiptirDeğerli eşyalarınızı koyup içinde muhafaza edebilirsinizEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz şık tasarımda bir üründürTOPTAN AHŞAP KUTU TOPTAN AHŞAP..
26,00 TL
Toptan Renkli Ahşap KutuToptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
25,00 TL
Toptan Romantik Aşk EviToptan Ahşap Aşk EviToptan Romantik Aşk Evi Toptan İlginc Aşk EviMuhteşem hem dekoratif hem de romantik olan sıcacık bir yuva misali AŞK EVİ...Bu muhteşem AŞK EVİ tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün kendisine özel tasarımda hediyelik kutusunda gönderilmek..
30,00 TL
Toptan Ahşap Deri Defter
Tükendi
Toptan Ahşap Deri DefterAhşap Deri Defter Tasarımı Ve Görünümü İle Siz Değerli Müşterilerimiz DERİ DEFTERİ SUNUYORUZ...Deri Ahşap Defter Üzerine Baskı Yada Yazı Yazabilir Ve Bu Ürünü Daha Anlamlı Bir Hediyeye Getirebilirsiniz.Ahşap Deri Defter İle Sevdiklerinize Özel En Şık Ve Tasarımlı Olan Defteri..
50,00 TL
Toptan Ahşap Hakim Tokmağı Toptan Ahşap Hakim Tokmağı
Tükendi
Toptan Ahşap Hakim Tokmağı Toptan Ahşap Hakim Tokmağı Amerikan Filmlerinde Görmeye Alıştığımız Tokmak Yargı Mensupları İçin Oldukça İlginç Hediyelerden.Toptan Ahşap Tokmağı Sevdiğiniz Hakim Bir Arkadaşınıza Yada Sevdiğiniz Kişiye Hediye Edebilirsiniz.Ahşap Tokmak İle Birçok Yerlerde Kullanabili..
90,00 TL
Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik
Tükendi
Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik Ofisinizde Masanız Yada Evinizde Vazgeçemeyeceğiniz Bir Eşya Haline Gelecek.Ahşap Kayın  Ağacından Özel Üretilmiş Olan Kalemlik Evinizin Farklı Yerlerinde Farklı Dekorlara Uydurabilirsiniz.Ahşap Kalemlik Görünümü Oldukça Ş..
20,00 TL
Toptan Ahşap Masif Anahtarlık Toptan Ahşap Masif Anahtarlık
Tükendi
Toptan Ahşap Masif Anahtarlık Toptan Ahşap Masif Anahtarlık Tasarımı Ve Görünümü Olarak Oldukça Dikkat Çekmektedir.Ahşap Anahtarlığı İstediğiniz Yerde Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz.Anahtarlık Kısmına Anahtarlarınızı Asın 3 Rafına Da İstediğiniz Gibi Süsleyin.Toptan Ahşap Masif Anahtarlık S..
47,00 TL
Toptan Ahşap Değirmen Kalemlik
Tükendi
Toptan Ahşap Değirmen KalemlikToptan ahşap kalemlik Toptan Ahşap Değirmen KalemlikToptan kalemlik KutusuAhşap Değirmen Kalemlik,  tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÇocuklarınız için hem eğlenceli hem de motive edici muhteşem bir ürünÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK : 11 cmGENİŞLİK: 16 cm..
10,00 TL
Toptan Ahşap Deri Sandık Kutusu Toptan Ahşap Deri Sandık Kutusu
Tükendi
Toptan Ahşap  Deri Sandık KutusuToptan Deri SandıkToptan SandıkToptan Hediyelik Deri SandıkAhşabın üstü deri kaplamalı olan kullanışlı sandık kutusu.Ürün ahşap ve deri malzemeden üretilmiştir.Değerli eşyalarınızı  koyabileceğiniz nostaljik bir ürün.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :13 CM / 11 CM / 9 CM..
5,00 TL
Toptan Ahşap Fıçı Kumbara
Tükendi
TOPTAN AHŞAP FIÇI KUMBARAAHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...DEKORATİF GÖRÜNTÜNÜN YANINDA KUMBARA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ALT KISIMDAN BİRİKTİRDİĞİNİZ PARALARI BOŞALTABİLİRSİNİZ.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 12 CM X 8 CM X 8CM..
11,00 TL
Toptan Ahşap Fotoğraf Makinesi Müzik Kutusu Toptan Ahşap Fotoğraf Makinesi Müzik Kutusu
Tükendi
Ürün ÖzellikleriMasif ağaçtan üretilmiştir.Dekoratif ve kullanışlıdır.Ürün Ölçüleri12 Cm x 8 Cm x 6,5..
49,00 TL
Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati
Tükendi
TOPTAN AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
50,00 TL
Toptan Ahşap Yelkenli Gemi Toptan Ahşap Yelkenli Gemi
Tükendi
TOPTAN AHŞAP YELKENLİ GEMİÜrün Özellikleri:Gemi gövdesi kaliteli ahşaptan üretilmiştir.Yelken kısımları kaput bezinden üretilmiştir.Ürün karışık renklerde gönderilecektirÜrün özellikleri :19 cm / 17 cm..
15,00 TL
Toptan Dekoratif İlginç Antika Silah Çakmak Toptan Dekoratif İlginç Antika Silah Çakmak
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF İLGİNÇ ANTİKA SİLAH ÇAKMAKNostaljik silah tasarımlı çakmak, hem şık görüntüsü hemde işlevi olarak diğer toptan çakmaklardan bir adım öndedir. Toptan İlginç Çakmak kategorisindeki en iddalı çakmak modeli olan Toptan Silah Çakmak gerçek silah görünümündedir.&n..
36,00 TL
Toptan Kara Tahtali Küp Takvim
Tükendi
TOPTAN KARA TAHTALI KÜP TAKVİMÜrün özellikleri : Küp Takvimin alt kısmında 3 adet ayların yazdığı uzun ahşap çubuk bulunur. Takvimin üst kısmında rakamların yazdığı ahşap 2 adet küp bulunur.Küpleri ve çubukları çevirerek istediğiniz tarihi ayarlayabilirsiniz.Ürün el yapımı olmakla beraber ..
10,00 TL
Toptan Love Temali Ahşap Kutu Toptan Love Temali Ahşap Kutu
Tükendi
TOPTAN LOVE TEMALI AHŞAP KUTUÜrün tamamen ahşap mdf malzemeden üretilmiştirHarika bir,mutlu aile görseline sahiptirDeğerli eşyalarınızı koyup içinde muhafaza edebilirsinizEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz şık tasarımda bir üründürTOPTAN AHŞAP KUTU TOPTAN AHŞAP KUTU ..
26,00 TL
Toptan Masaüstü Ahşap Renkli Küp Takvim Toptan Masaüstü Ahşap Renkli Küp Takvim
Tükendi
TOPTAN MASAÜSTÜ AHŞAP RENKLİ KÜP TAKVİMKüp şeklinde renkli masaüstü takvim masanıza ve odanıza renk katıcak. Ahşap malzemeden hazırlanmış olan dekoratif masa üzeri takvimle sevdiklerinize sıra dışı bir hediye verebilirsiniz.Ürün Özellikleri:*Alt kısmında 3 adet ayların yazdığı uzun ahşap çubuk bulun..
20,00 TL
Toptan Mini Ahşap 6'lı Atli Karinca Toptan Mini Ahşap 6'lı Atli Karinca
Tükendi
TOPTAN MİNİ AHŞAP 6LI ATLI KARINCA ÜRÜN TAMAMEN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.TAMAMI EL YAPIMI VE EL BOYAMASIDIR.PAKET 6LIDIR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 8 X 3 CMDİR...
60,00 TL
Toptan Mini Boy Ucuz Ahşap Kum Saati
Tükendi
TOPTAN MİNİ BOY UCUZ AHŞAP KUM SAATİToptan Ahşap Kum Saat  Tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Kum saatinin renkleri :MAVİ , PEMBE VE MORÜrün Karışık görsellerde gönderilecektir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :Yükseklik 8.5 cm Genişlik 4.5 cm ..
6,50 TL
Toptan Odun Görünümlü Yastik
Tükendi
Toptan Odun Görünümlü YastıkToptan Odun YastıkToptan Hediyelik YastıkToptan Dekoratif YastıkÜrün tamamen içi elyaf malzemeden üretilmiştirDış Görseli Bir Odun GörünümündedirDekoratif Amaçlı da kullanabilirsinizÜRÜN ÖLÇÜSÜ :40 cm / 20 cm..
28,00 TL
Toptan Romantik Temalı Ahşap Ev Gece Lambası ve Kalemlikli Biblo
Tükendi
Toptan Romantik Temalı Ahşap Ev gece Lambası Ve KalemlikAhşap ve Metal malzemeden üretilmiştirGece lambası 2 Adet AA pil ile çalışmaktadırÜRÜNE EBATIYÜKSEKLİK  22 cmGENİŞLİK  14 cm..
99,00 TL
Gösterilen: 1 ile 49 arası, toplam: 49 (1 Sayfa)

Toptan hediyelik ahşap çeşitleri , Birbirinden ilginç , güzel ve  romantik ahşap ürünlerimizle hizmetinizdeyiz