Menu
Alışveriş Sepetiniz

Ahşap Çeşitleri

Toptan Ahşap Dekoratif Kabe ve Besmeleli Dönen Kaide Toptan Ahşap Dekoratif Kabe ve Besmeleli Dönen Kaide
Tükendi
Toptan Ahşap Dekoratif Kabe Ve Besmeleli Dönen KaideEvlerimizde güzel bir süs objesi olarak kullanabileceğimiz Toptan Ahşap Dekoratif Kabe Ve Besmeleli Döner Kaide sizlerle!Üzerinde Kabe Ve Besmele olan ve son derece öze..
35,00 TL
Toptan Ahşap Deri DefterAhşap Deri Defter Tasarımı Ve Görünümü İle Siz Değerli Müşterilerimiz DERİ DEFTERİ SUNUYORUZ...Deri Ahşap Defter Üzerine Baskı Yada Yazı Yazabilir Ve Bu Ürünü Daha Anlamlı Bir Hediyeye Getirebilirsiniz.Ahşap Deri Defter İle Sevdiklerinize Özel En Şık Ve Tasarımlı Olan Defteri..
39,00 TL
Toptan Ahşap Deri Kalem Kutusu Süngerli Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İç..
17,00 TL
Toptan Ahşap Derili KutuAhşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görün..
21,00 TL
Toptan Ahşap Hakim Tokmağı Toptan Ahşap Hakim Tokmağı Amerikan Filmlerinde Görmeye Alıştığımız Tokmak Yargı Mensupları İçin Oldukça İlginç Hediyelerden.Toptan Ahşap Tokmağı Sevdiğiniz Hakim Bir Arkadaşınıza Yada Sevdiğiniz Kişiye Hediye Edebilirsiniz.Ahşap Tokmak İle Birçok Yerlerde Kullanabili..
55,00 TL
Toptan Ahşap Kalem Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Kalem KutusuToptan Ahşap Kalem Kutusu Sayesinde Kalemlerinizi Daha Şık Sergileyebilir Ve Saklayabilirsiniz.Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Kalem Kutusu Üzerindeki Motifi Ve Üstünde Bırakılan ..
4,00 TL
Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik Toptan Ahşap Kayın Ağacı Kalemlik Ofisinizde Masanız Yada Evinizde Vazgeçemeyeceğiniz Bir Eşya Haline Gelecek.Ahşap Kayın  Ağacından Özel Üretilmiş Olan Kalemlik Evinizin Farklı Yerlerinde Farklı Dekorlara Uydurabilirsiniz.Ahşap Kalemlik Görünümü Oldukça Ş..
17,00 TL
Toptan Ahşap Kırmızı Vosvos Baskılı KutuAhşap Kırmızı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye Bu Kutuyu Hediye Olarak Verdiğiniz Zama..
12,00 TL
Toptan Ahşap Masif Anahtarlık Toptan Ahşap Masif Anahtarlık Tasarımı Ve Görünümü Olarak Oldukça Dikkat Çekmektedir.Ahşap Anahtarlığı İstediğiniz Yerde Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz.Anahtarlık Kısmına Anahtarlarınızı Asın 3 Rafına Da İstediğiniz Gibi Süsleyin.Toptan Ahşap Masif Anahtarlık S..
35,00 TL
Toptan Ahşap Sarı Vosvos Baskılı KutuAhşap Sarı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye ..
12,00 TL
Toptan Deri Ahşap Süngerli Kalem KutusuAhşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İçerisinde Sünger Bulunmakta..
17,00 TL
Toptan Derili Ahşap Kutu Ahşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve ..
21,00 TL
TOPTAN 3LÜ AHŞAP KUM SAATİÜRÜN 1 3 5 OLMAK ÜZERE 3 AYRI KUM RENKLİDİRKUM RENKLERİ: PEMBE, MAVİ, MOR YEŞİL 1DKLIKMAVİ 3 DKLIK KIRMIZI 5 DKLIKÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 9CM X 7.5 CM..
15,00 TL
TOPTAN 5 Lİ MATRUŞKA BEBEKToptan MatruşkaToptan Renkli MatruşkaAhşap malzemeden üretilmiştir.İç içe geçmeli 5 farklı boylarda matruşka bebek içermektedir.En büyük boy matruşka boyu 12 cm dirNOT : Görselleri karışık olarak gönderilir..
17,50 TL
TOPTAN AHŞAP BİSİKLET VE LONDRA TELEFON KÜLÜBESİ TEMALI RETRO ALBÜMAHŞAP ALBÜM İÇİNDE ETİKET ÇIKMAKTADIR.ALBÜM RENKLERİ: YEŞİL,MAVİ,KIRMIZI,PEMBE3 ADET HALKA  ÇIKMAKDATIR PAKET İÇİNDEÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 19CM  EN:27 CM..
25,00 TL
Toptan Ahşap Değirmen Kalemlik
Tükendi
Toptan Ahşap Değirmen KalemlikToptan ahşap kalemlik Toptan Ahşap Değirmen KalemlikToptan kalemlik KutusuAhşap Değirmen Kalemlik,  tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÇocuklarınız için hem eğlenceli hem de motive edici muhteşem bir ürünÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK : 11 cmGENİŞLİK: 16 cm..
10,00 TL
Toptan Ahşap Deri Sandık Kutusu Toptan Ahşap Deri Sandık Kutusu
Tükendi
Toptan Ahşap  Deri Sandık KutusuToptan Deri SandıkToptan SandıkToptan Hediyelik Deri SandıkAhşabın üstü deri kaplamalı olan kullanışlı sandık kutusu.Ürün ahşap ve deri malzemeden üretilmiştir.Değerli eşyalarınızı  koyabileceğiniz nostaljik bir ürün.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :13 CM / 11 CM / 9 CM..
5,00 TL
Toptan Ahşap Ev KumbaraAhşap Kilitli Ev KumbaraÜrün tamamıyla ahşap malzemeden üretilmiştir,ÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 15 cmGENİŞLİK 18 cmDERİNLİK 10.5 cm..
30,00 TL
Toptan Ahşap Fıçı Kumbara
Tükendi
TOPTAN AHŞAP FIÇI KUMBARAAHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...DEKORATİF GÖRÜNTÜNÜN YANINDA KUMBARA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ALT KISIMDAN BİRİKTİRDİĞİNİZ PARALARI BOŞALTABİLİRSİNİZ.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 12 CM X 8 CM X 8CM..
11,00 TL
Ürün ÖzellikleriMasif ağaçtan üretilmiştir.Dekoratif ve kullanışlıdır.Ürün Ölçüleri12 Cm x 8 Cm x 6,5..
49,00 TL
Toptan Ahşap Home Yazılı Kuşlu Müzik KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün , boş kutusu sayesinde değerli eşyanızı koyabilirsinizÜrünü çalıştırmak için Beyaz Kuş  figürünü çevirmeniz yeterli olacaktırÜrün karışık gönderilmektedir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK 15 CMGENİŞLİK 11 CM..
49,00 TL
Toptan Ahşap İkili Soy AğacıToptan İkili Soy AğacıToptan Soy Ağacı ModelleriToptan Dekoratif Soy AğacıÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır(5 siyah 5 kahverengi)NOT: Lütfen 10 ve 10 katları şeklinde sipariş veriniz( PAKET 10 LUDUR.)&nb..
3,00 TL
Toptan Ahşap İpli Davul
Tükendi
TOPTAN AHŞAP İPLİ DAVULAhşap ipli davul, tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirPromosyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz bir üründürPromosyon amacı ile baskı yapılabilirÜrün Ölçüsü :yükseklik : 10 cmgenişlik : 9 cm ..
3,50 TL
TOPTAN AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
25,00 TL
Toptan Ahşap İsim Yazılabilir Resim Konulabilir Aşk Takvimi
-41 %
Toptan Ahşap İsim Yazılabilir Aşk TakvimiToptan Ahşap Aşk TakvimiToptan Ahşap Renkli Aşk TakvimiToptan Romantik Aşk TakvimiToptan Dekoratif Aşk TakvimiÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır.Paketteki renkler karışıktırNOT: Lütfen 1..
5,00 TL 8,50 TL
Toptan Ahşap Kapaklı Şifreli DefterToptan Ahşap Kapaklı Şifreli Ajanda kapağın tamamı ahşap malzemeden üretilmiştirilk şifresi 000 olup isteğe bağlı değiştirilebilir90 yaprak 180 sayfadan oluşmaktadırİç yüz bölmesinde 4 adet kredi kartı bölmesi bulunmaktadırLazer baskı yapımına uygundurÜrün Eb..
52,00 TL
Toptan Ahşap Kutu Toptan Ahşap Kutu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm    Derinlik: 6.5 cm Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
10,00 TL
TOPTAN AHŞAP LONDON TELEFON TUTUCU Toptan Telefon TutucuToptan Ahşap Telefon TutucuToptan ilginç Telefon TutucuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirEvinizde, ofisinizde, çalışma masanızda hatta arabanızda kullanabileceğiniz şık bir üründürİlginç ahşap tasarımlı telefon tutucu paket ha..
4,00 TL
Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCATOPTAN ATLI KARINCATOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCAAtlı karınca şeklinde tasarlanmış müzik kutusu ile sevdiklerinize şık ve kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.Ev ve ofisinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Atlı karınca müzik kutusunu çevirerek kurabi..
50,00 TL
Toptan Ahşap Renkli Büyük Boy Bank
Tükendi
TOPTAN AHŞAP RENKLİ BÜYÜK BOY BANKDoğal ahşaptanKalpler ve bank oturağı 4 mm kontraplakİsim yazmaya hazır çiftli kalp Romantik HediyeHediyelik eşya dükkanı sahipleri Kalpleri boş olarak alıp müşterilerinizin ismini kazıyabilirsiniz.Paket halindedir ve karışık renklerde gönderilecektir..
3,50 TL
Toptan Ahşap Renkli Mini Bank
ÇOK SATAN Tükendi
TOPTAN AHŞAP RENKLİ MİNİ BANKDoğal ahşaptan üretilmiştirKalpler ve bank oturağı 4 mm kontraplaktırİsim yazmaya hazır çiftli kalp Romantik HediyeHediyelik eşya dükkanı sahipleri Kalpleri boş olarak alıp müşterilerinizin ismini kazıyabilirsiniz.Paket halindedir ve karışık renklerde gönd..
2,50 TL
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Kutu
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP SENİ SEVİYORUM KUTUÜRÜN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 21 CM X 12.5 CM X 7CM..
11,00 TL
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp KutuÜrün tamamen Ahşap malzemeden üretilmiştirKırmızı Ahşap renginde harika bir tasarım..Sevgilinize verebileceğiniz hediyeyi daha anlamlı hale getirmenin en güzel yanı da ona bu muhteşem Kalp Kutu da sunmaktır..AHŞAP KALP KUTU'nun kapakları kırık görünü..
12,00 TL
Toptan Ahşap Tesbih Kutusu Toptan Ahşap Tesbih Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gönderil..
5,00 TL
Toptan Ahşap Uçak
Tükendi
TOPTAN AHŞAP UÇAKÜrün özellikleri:Ürün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirEl yapımı olan bu ürün ince bir titizlilikle tasarlanmıştırOdanıza.ofisinize veya çalışma masanıza şık bir görüntü sunarAlt tabanındaki dönebilen tekerlekleri sayesinde uçağı hareket ettirebilir ve oynayabilirsinizUçma merak..
14,00 TL
Toptan Ahşap Üçlü Soy AğacıToptan dekoratif Soy AğacıToptan Soy AğaçlarıÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır(5 siyah 5 kahverengi)NOT: Lütfen 10 ve 10 katları şeklinde sipariş verinizÜrün Ölçüsü :Yükseklik 19 cmGenişlik 18.5 ..
4,00 TL
Toptan Ahşap Yelkenli Gemi Toptan Ahşap Yelkenli Gemi
Tükendi
TOPTAN AHŞAP YELKENLİ GEMİÜrün Özellikleri:Gemi gövdesi kaliteli ahşaptan üretilmiştir.Yelken kısımları kaput bezinden üretilmiştir.Ürün karışık renklerde gönderilecektirÜrün özellikleri :19 cm / 17 cm..
15,00 TL
Toptan Ahşap Dörtlü Soy Ağacı
Tükendi
Toptan Ahşap Dörtlü Soy AğacıToptan Soy AğacıToptan İlginc Soy AğacıÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır(5 siyah 5 kahverengi)NOT: Lütfen 10 ve 10 katları şeklinde sipariş veriniz.Ürün Ölçüsü :Yükseklik 20 cm Genişlik 19 cm..
5,00 TL
TOPTAN ANANAS DESENLİ AHŞAP FOTOĞRAF ALBÜMAHŞAP ALBÜM İÇİNDE ETİKET ÇIKMAKTADIR.ALBÜM RENKLERİ: YEŞİL,MAVİ,KIRMIZI,PEMBE3 ADET HALKA  ÇIKMAKDATIR PAKET İÇİNDEÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 19CM  EN:27 CM..
25,00 TL
Toptan Aşk EviToptan Ahşap Aşk EviToptan Romantik Aşk Evi Toptan İlginc Aşk EviMuhteşem hem dekoratif hem de romantik olan sıcacık bir yuva misali AŞK EVİ...Bu AŞK EVİN'DEÜrün ahşap malzemeden üretilmiş olup kendine özel kutusuyla gönderilmektedir..Kutu içerisinde 365 adet kırmızı renk kalpli k..
30,00 TL
Toptan Baby Love Ahşap Fotoğraf Albümü Toptan Baby Love Ahşap Fotoğraf Albümü
Tükendi
Toptan Baby Love Ahşap Fotoğraf AlbümüToptan Ahşap AlbümToptan AlbümToptan Albüm ModelleriÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirSayfaları siyah renktedirPaket içerisinde fotoğraflarınızı yapıştırabileceğiniz stiecker yapıştırması bulunmaktadır25 YAPRAK 50 SAYFADAN OLUŞMAKTADIRÜrün Ölçüsü :Yüksek..
25,00 TL
Toptan Bankta Oturan Romantik Sevgili Kum Saatli Biblo
-23 %
Toptan Bankta Oturan Romantik Sevgili Kum Saatli BibloToptan Biblo ModelleriToptan Romantik BibloToptan Dekoratif BibloToptan Sevgili BibloÜrün ahşap, cam ve polyester malzemeden oluşmaktadır.Ürünün kum rengi mavi ve mor  renklerdirkarışık  olarak gönderilecektir.Kendi özel muhaf..
30,00 TL 39,00 TL
Toptan Beşli Soy Ağacı
Tükendi
Toptan Beşli Soy Ağacı Ürün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır(5 siyah 5 kahverengi)NOT: Lütfen 10 ve 10 katları şeklinde sipariş veriniz.Ürün ölçüsü :Yükseklik 21 cmGenişlik 20 cm..
6,00 TL
Toptan Büyük Boy Ahşap Rahle Toptan Büyük Boy Ahşap Rahle
Tükendi
Toptan Büyük Boy Ahşap RahleToptan Ahşap RahleToptan Dekoratif RahleToptan Ahşap Rahle ModelleriÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.İç içe geçirilmiş 2 adet tahtadan oluşmaktadır,Kolay kuruluma sahiptir.Renk olarak  kahverengi ve beyaz bulunmaktadır.Ürün karışık renk olarak gönderilecekt..
18,00 TL
TOPTAN ÇİÇEKLİ IŞIKLI İLGİNÇ AHŞAP KALEMLİKÇiçekli ışıklı ilginç ahşap kalemlik sayesinde masanız daha güzel bir görüntüye kavuşacak.Çiçekli ışıklı ilginç kalemlik sayesinde kalemleriniz masanızda düzene girecektir.Kalemlik ışıklı olup geceleyin rengarenk ışık verir ve odanıza renk katar.Masanızda o..
25,00 TL
Toptan Dekoratif Ahşap FaytonToptan Ahşap Fayton Toptan Ahşap Renkli Fayton Toptan lazer Kesim FaytonÜrün tamamen lazer kesim olup ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün paketli olup 10 adet den oluşmaktadır(5 siyah 5 kahverengi)NOT: Lütfen 10 ve 10 katları şeklinde sipariş veriniz.Ürün ö..
6,50 TL
Toptan Dekoratif İlginç Antika Silah Çakmak Toptan Dekoratif İlginç Antika Silah Çakmak
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF İLGİNÇ ANTİKA SİLAH ÇAKMAKNostaljik silah tasarımlı çakmak, hem şık görüntüsü hemde işlevi olarak diğer toptan çakmaklardan bir adım öndedir. Toptan İlginç Çakmak kategorisindeki en iddalı çakmak modeli olan Toptan Silah Çakmak gerçek silah görünümündedir.&n..
36,00 TL
Toptan Desenli Ahşap KutuToptan Desenli KutuToptan Ahşap Kutu Toptan Hediyelik KutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
12,00 TL
Toptan Ev Görünümlü Ahşap Anahtarlik
Tükendi
TOPTAN EV GÖRÜNÜMLÜ AHŞAP ANAHTARLIKÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirEv görünümünde olup kapıları açılabilir.Ürün karışık  görsellerde gönderilirürün ölçüsü :Yükseklik 23 cmGenişlik 20 cm..
18,00 TL
TOPTAN FLAMİNGO DESENLİ AHŞAP FOTOĞRAF ALBÜMÜAHŞAP ALBÜM İÇİNDE ETİKET ÇIKMAKTADIR.ALBÜM RENKLERİ:KIRMIZI,MAVİ,YEŞİL,PEMBE3 ADET HALKA ÇIKMAKTADIR PAKET İÇİNDE...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK:19CM EN:27CM..
25,00 TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 70 (2 Sayfa)

Toptan hediyelik ahşap çeşitleri , Birbirinden ilginç , güzel ve  romantik ahşap ürünlerimizle hizmetinizdeyiz