MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Ahşap Çeşitleri

Toptan Pembe Mini Atlı KarıncaMini dekoratif 6'lı atlı karınca pembe renk olup yapacağınız süslemelerde oldukça dikkat çekecek.Mini dekoratif pembe atlı karınca nişanınızda,nikahınızda,düğününüzde veya çocuğunuzun doğum gününde verebileceğiniz hediyelerden.Mini atlı karınca dekoratif olup üst kısmın..
125,00 TL
Toptan 6'lı Mavi Mini Atlı Karınca6'lı mini mavi renk olan dekoratif atlı karınca ile dekoratif süslemelerinizde kullanabileceğiniz şık ürünlerden.Özel günlerde dağıtabileceğiniz mini dekoratif atlı karınca.Ahşap Mavi mini atlı karınca üstünde küçük askısı olup istediğiniz yere asabilirsiniz.Toptan ..
125,00 TL
Toptan Dekoratif 6'li Beyaz Mini Atlı KarıncaDekoratif mini atlı karınca ile yapacağınız hediye setlerinde veya nişanınızda,nikahınızda veya farklı özel günlerde dağıtabileceğiniz mini hediyelerden biridir.Beyaz renk mini atlı karınca dekoratif görünüm ve tasarımı ile dikkat çekmektedir.Toptan dekor..
125,00 TL
Toptan Mini Renkli Mandal Mini renkli mandallar ile dekoratif süslemek isteyeceğiniz yerleri renkli 100 adet mini mandallar ile süsleyebileceksiniz.100'lü Mini mandallar ile resimlerinizi asabilir, mini süs malzemelerinizi asabilirsiniz.Rengarenk mini mandalları dekoratif olarak istediğiniz her..
27,00 TL 35,00 TL
Toptan Büyük Boy Yelkenli Ahşap GemiToptan büyük boy ahşap gemi görüntüsü ve tasarımı ile dekoratif hediyelerden.Ahşap yelkenli gemi istediğiniz yerde kullanabilir ve kullandığınız yeri daha şık göstertebilirsiniz.Ahşap gemi ile sevdiklerinizin ofisine veya masasına verebileceğiniz en şık ürünlerden..
200,00 TL
Toptan 3'lü Ahşap Deri Sandık Kutusu3'lü ahşap ahşap deri sandık kutusu tasarımı görünümü ve işlevselliği ile dikkat çekmekte.Ahşap deri sandık kutu iç içe 3 boy çıkmakta olup hangi boyu isterseniz çıkartıp işinizi görebilir diğer iki boyuda iç içe koyup yerden tasaruf edebilirsiniz.Özel el yapımı e..
125,00 TL
Toptan Orta Boy Ahşap GemiToptan orta boy ahşap gemi görüntüsü ve tasarımı ile dekoratif hediyelerden.Ahşap yelkenli gemi istediğiniz yerde kullanabilir ve kullandığınız yeri daha şık göstertebilirsiniz.Ahşap gemi ile sevdiklerinizin ofisine veya masasına verebileceğiniz en şık ürünlerden.Toptan Gem..
130,00 TL
Toptan Büyük Boy Sinema Klaketi ClapperboardBüyük boy sinema klaketi ile odanızı veya evinizi harika bir dekor ile süsleyeceksiniz.Büyük sinema klaketi görünümü ve şık tasarımı ile dikkat çekmektedir.Büyük boy clapperboard'ın üstüne istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.Sinema klaketin üstünde tarih,kam..
75,00 TL
Toptan Figürlü İpli Notluk Mandal Toptan Figürlü İpli Notluk Mandalları İle İstediğiniz Yere Notlarınızı İstediğiniz Mandalla Asabileceksiniz.İpli Notluk Mandalları Birbirinden Farklı Modelleri Sayesinde Notlarınızı Unutmuyacaksınız.İpli Notluk Mandalları Sevdiklerinize De Hediye Edebileceğiniz..
15,00 TL
Toptan Ahşap Sarı Vosvos Baskılı KutuAhşap Sarı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye ..
50,00 TL
Toptan Ahşap Kırmızı Vosvos Baskılı KutuAhşap Kırmızı Vosvos Baskılı Kutu İle Vosvos Severlere Süpriz Bir Hediyelik Kutu.Kutunun İçerisine Küçük Bir Vosvos İle Set Yaparak Sevdiğiniz Arkadaşınıza Eşsiz Bir Hediye Verebilirsiniz.Vosvos Hayranı Sevdiğiniz Kişiye Bu Kutuyu Hediye Olarak Verdiğiniz Zama..
50,00 TL
Toptan Ahşap Deri DefterAhşap Deri Defter Tasarımı Ve Görünümü İle Siz Değerli Müşterilerimiz DERİ DEFTERİ SUNUYORUZ...Deri Ahşap Defter Üzerine Baskı Yada Yazı Yazabilir Ve Bu Ürünü Daha Anlamlı Bir Hediyeye Getirebilirsiniz.Ahşap Deri Defter İle Sevdiklerinize Özel En Şık Ve Tasarımlı Olan Defteri..
270,00 TL
Toptan Derili Ahşap Kutu Ahşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve ..
90,00 TL
Toptan Ahşap Derili KutuAhşap Tasarımlı Derili Kutuyla Yapacağınız Setler Daha Farklı Daha Şık Görünecek. Ahşap Kutu İçerisi Boş Olduğundan İçini Nasıl Süslemek İstiyorsanız Süsleyebilir Ve Süpriz Hediye Kutusuna Anlam Katabilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görün..
90,00 TL
Toptan Ahşap Deri Kalem Kutusu Süngerli Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İç..
70,00 TL
Toptan Deri Ahşap Süngerli Kalem KutusuAhşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Ahşap Kutunu Üzeri Deri Olup Tasarımı Ve Görünümü İle Dikkatleri Çekecek.Ahşap Kalem Kutusunun İçerisinde Sünger Bulunmakta..
70,00 TL
Toptan Ahşap Kalem KutusuToptan Ahşap Kalem Kutusu Sayesinde Kalemlerinizi Daha Şık Sergileyebilir Ve Saklayabilirsiniz.Ahşap Tasarımlı Kalem Kutusu Sevdiğiniz Kişilere İçinde Özel Bir Kalem İle Şık Ve Bir O Kadar Anlamlı Bir Hediye Verebilirsiniz.Kalem Kutusu Üzerindeki Motifi Ve Üstünde Bırakılan ..
30,00 TL
TOPTAN AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
85,00 TL
TOPTAN MİNİ AHŞAP 6LI ATLI KARINCA ÜRÜN TAMAMEN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.TAMAMI EL YAPIMI VE EL BOYAMASIDIR.PAKET 6LIDIR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 8 X 3 CMDİR...
125,00 TL
TOPTAN AHŞAP YELKENLİ GEMİÜrün Özellikleri:Gemi gövdesi kaliteli ahşaptan üretilmiştir.Yelken kısımları kaput bezinden üretilmiştir.Ürün karışık renklerde gönderilecektirÜrün özellikleri :19 cm / 17 cm..
80,00 TL
TOPTAN AHŞAP NOTLUK İPLİ MANDALToptan İpli MandalToptan Mandal Toptan Notluk MandalToptan Ahşap Notluk İPLİ MANDAL Özellikleri10 adet mandal notluk içermektedir.Paket halindedir karışık olarak gönderilecektirİp uzunluğu 2 metredir...
15,00 TL 22,00 TL
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gönderil..
35,00 TL
Toptan Ahşap  Deri Sandık KutusuToptan Deri SandıkToptan SandıkToptan Hediyelik Deri SandıkToptan 3'lü Ahşap Deri Sandık Kutusu3'lü ahşap ahşap deri sandık kutusu tasarımı görünümü ve işlevselliği ile dikkat çekmekte.Ahşap deri sandık kutu iç içe 3 boy çıkmakt..
125,00 TL
TOPTAN MİNİ BOY DEKORATİF SİNEMA KLAKET Ürün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Klaketin üzerine rahatça yazı yazabilirsiniz.Çalışma odanıza ve Ofisinize yakışacak harika dekoratif bir ürün.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK 20 CMGENİŞLİK 20 CM..
55,00 TL
TOPTAN MİNİ BOY UCUZ AHŞAP KUM SAATİToptan Ahşap Kum Saat  Tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün Karışık renklerde gönderilecektir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :Yükseklik 8.5 cm Genişlik 4.5 cm ..
17,00 TL
Toptan Kum Saati Kalemlik KutuluÜrün ahşap malzemeden üretilmiştirKum saatinin 3 farklı kum rengi bulunmaktadırKARIŞIK Modellerde gönderilirÜRÜN ÖLÇÜSÜ13,5 cm / 4,5 cm /  10 cm ..
40,00 TL
Toptan Ahşap Ev KumbaraAhşap Kilitli Ev KumbaraÜrün tamamıyla ahşap malzemeden üretilmiştir,ÜRÜN EBATIYÜKSEKLİK 15 cmGENİŞLİK 18 cmDERİNLİK 10.5 cm..
150,00 TL
Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)

Toptan hediyelik ahşap çeşitleri , Birbirinden ilginç , güzel ve  romantik ahşap ürünlerimizle hizmetinizdeyiz