MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Karma Çeşitler

Toptan Dekoratif Standlı DünyaRenkli cam dünya ve altında bulunan gold standı ile oldukça şık ve lüks durmaktadır.Tasarımı oldukça şık ve dikkat çekici olarak tasarlanmıştır.Gold ve mavi renkli cam dünya'yı ofisinizde masanızda tv ünitenizde kullanabileceğiniz şık aksesuarlardan.Stand'lı dünya akses..
185,00 TL
Toptan Makyaj Cep AynasıToptan cep aynası tasarımı ve görünümü ile yetişkin ve çocukların dikkatini çekmektedir.Cep aynasının üstünde bulunan tavşan motifleri ve taşları aynaya oldukça farklı bir görünüm vermiştir.Günümüzde her kadının çantasında bulunan ayna kadınların vazgeçilmez eşyalarındandır.K..
35,00 TL
Toptan Tavşan Baskılı Taşlı Cep AynasıTavşan baskılı taşlı toptan cep aynası tasarımı ve görünümü oldukça şık ve dikkat çekmektedir.Kadınlar'ın günlük hayatta çantalarında vazgeçilmez eşyalarından aynadır. Bu ayna modelleri çeşitlendirilmiş olup günümüzde her kadına özel istediği ayna çeşiti bu..
35,00 TL
Toptan Dekoratif London Saat KulesiNostalji bir görünüme sahip olan dekoratif london saat kulesi sizi londonda hissettirecek.Tasarımı ve görünümü oldukça dikkat çekmekte olup göz kamaştırmaktadır.London kulesinin yanında bulunan dünya küresi ile özel ..
165,00 TL
Toptan Pembe Mini Atlı KarıncaMini dekoratif 6'lı atlı karınca pembe renk olup yapacağınız süslemelerde oldukça dikkat çekecek.Mini dekoratif pembe atlı karınca nişanınızda,nikahınızda,düğününüzde veya çocuğunuzun doğum gününde verebileceğiniz hediyelerden.Mini atlı karınca dekoratif olup üst kısmın..
125,00 TL
Toptan 6'lı Mavi Mini Atlı Karınca6'lı mini mavi renk olan dekoratif atlı karınca ile dekoratif süslemelerinizde kullanabileceğiniz şık ürünlerden.Özel günlerde dağıtabileceğiniz mini dekoratif atlı karınca.Ahşap Mavi mini atlı karınca üstünde küçük askısı olup istediğiniz yere asabilirsiniz.Toptan ..
125,00 TL
Toptan Tektaş Yüzük Temalı Işıklı Küçük Boy Kar KüresiIşıklı tektaş yüzük temalı kar küresi ile sevdiğiniz kişiye özel hediye.Mini ışıklı kar küresi tasarımı ve şık görünümüyle oldukça dikkat çekmekte olup hediye edeceğiniz kişinin hoşuna gidecek.Mini kar küresi geceleğin ışığını yaktığınız zaman or..
38,00 TL
Toptan Dekoratif 6'li Beyaz Mini Atlı KarıncaDekoratif mini atlı karınca ile yapacağınız hediye setlerinde veya nişanınızda,nikahınızda veya farklı özel günlerde dağıtabileceğiniz mini hediyelerden biridir.Beyaz renk mini atlı karınca dekoratif görünüm ve tasarımı ile dikkat çekmektedir.Toptan dekor..
125,00 TL
Toptan Batmayan GemiToptan akvaryum içinde bulunan gemi bulunduğu akvaryum içinde batmaması ile oldukça dikkat çekmektedir.Batmayan gemi son zamanların trend ürünü haline gelip oldukça tercih edilen ürünlerden.Tasarımı ve görüntüsü ile masanızda,ofisinizde,veya istediğiniz yerde kullanabilir ve dikk..
100,00 TL
Toptan Mini Renkli Mandal Mini renkli mandallar ile dekoratif süslemek isteyeceğiniz yerleri renkli 100 adet mini mandallar ile süsleyebileceksiniz.100'lü Mini mandallar ile resimlerinizi asabilir, mini süs malzemelerinizi asabilirsiniz.Rengarenk mini mandalları dekoratif olarak istediğiniz her..
27,00 TL 35,00 TL
Toptan Astronot Telefon TutucuAstronot telefon tutucu ile çalışma masanıza ofisinize evinize renk katabilirsiniz.Telefonunuz tam oturur tutucu üzerindeyken herhangi sallanma olmaz.Dekoratif olarak evinizin her bölümünde veya istediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.Astronot tasarımı ile sizleri uzaya ..
35,00 TL
Toptan Mini Işıklı Cam Kristal DünyaEvinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiniz Işıklı Cam Kristal Dünya.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün.Kristal camda dünya küresi bulunmakta olup ışığını ..
40,00 TL
Toptan Metal Dünya KüresiMetal dekoratif dünya küresi ofisinizde masanızda kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize verebileceğiniz şık bir hediye.Metal dünya küresi tasarımı ve görünümü ile herkesin dikkatini çekmektedir.Dünya küresinin her bir detayı özel tasarlanmış olup kalitenin tasarımın bir ara..
135,00 TL
Toptan Metal MotorMetal motor tasarımı ve görünümü şık olup büyükten küçüğe herkesin dikkatini çekmektedir.Özel tasarlanan METAL MOTOR sevdiğiniz kişilere veya evinizde vb yerlerde dekoratif olarak kullanabileceğiniz Dekoratif Metal Motor.Şık bir görünümü ve tasarımı ile metal motor dekoru gerçekci ..
200,00 TL
Toptan Kristal Cam Dünya Orta BoyToptan kristal cam dünya görünümü ve tasarımı ile oldukça şık bir dekoratif hediye seçeneği.Kristal cam dünya ile sevdiklerinize verebileceğiniz şık dekoratif hediyelerden.Cam dünya evinizde masanızın üstünde kullanabileceğiniz şık aksesuarlardan.Kristal orta boy cam..
50,00 TL
Toptan Gümüş Renk Metal Resepsiyon ZilResepsiyon zillerinin o klasik sesini bilmeyen yoktur o sesi duyduğumuzda hepimiz nedense kulak kesiliriz.Toptan resepsiyon zil sade ve parlak olması ile oldukça hoş bir görüntüye sahiptir.Resepsiyon zilini okulda, evde, mutfakta vb iste..
45,00 TL
Toptan Metal Resepsiyon ZiliResepsiyon zillerinin o klasik sesini bilmeyen yoktur o sesi duyduğumuzda hepimiz nedense kulak kesiliriz.Toptan resepsiyon zil sade ve parlak olması ile oldukça hoş bir görüntüye sahiptir.Resepsiyon zilini okulda, evde, mutfakta vb istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz...
45,00 TL
Toptan Kırmızı Gül Kurusu Toptan Kokulu Kırmızı Kuru Güller İle Hazırlayacağınız Kutu Ve Süslemeler Daha Göze Çarpacak.Kokulu Gül Kuruları Sayesinde Yapacağınızı Hediye Seti Kutunuzun İçine Serpecek Ve Hem Setin Güzel Görünmesini Sağlıyacak Hem De Kokusunu Yayacak...
12,00 TL
Toptan Kokulu Renkli Kuru GülToptan Kokulu Renkli Kuru Güller İle Hazırlayacağınız Kutu Ve Süslemeler Daha Göze Çarpacak.Kokulu Gül Kuruları Sayesinde Yapacağınızı Hediye Seti Kutunuzun İçine Serpecek Ve Hem Setin Güzel Görünmesini Sağlıyacak Hem De Kokusunu Yayacak.Renkli Kuru Güller İle Süsleyeceğ..
12,00 TL
Toptan 200'lü Renkli Yazısız Not KağıtlarıToptan Renkli Not Kağıtları İle Sevdiklerinize Kısa Ve Öz Mesajlar Yazabilirsiniz.Renkli Not Kağıtları Sayesinde Yapacağınız Kutu Süslemelerinde De Kullanabileceksiniz.Yazısız Not Kağıtları Her Biri Farklı Renklerde Olup İstediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz.20..
25,00 TL 40,00 TL
Toptan Büyük Boy Kristal Cam Dünya,Evinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiz şık bir aksesuar.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün,.Kristal dünya antik tasarımı ile bütün gözleri üstüne çekecek..
60,00 TL
Toptan Mini Boy Kristal Cam DünyaEvinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiz şık bir aksesuar.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün,.Kristal dünya antik tasarımı ile bütün gözleri üstüne çekecekti..
35,00 TL
Toptan Figürlü İpli Notluk Mandal Toptan Figürlü İpli Notluk Mandalları İle İstediğiniz Yere Notlarınızı İstediğiniz Mandalla Asabileceksiniz.İpli Notluk Mandalları Birbirinden Farklı Modelleri Sayesinde Notlarınızı Unutmuyacaksınız.İpli Notluk Mandalları Sevdiklerinize De Hediye Edebileceğiniz..
15,00 TL
Toptan Sevimli Ayıcık Anahtarlık Toptan Ayıcık Anahtarlık, Toptan Deri Anahtarlık, Toptan Metal Anahtarlık,Toptan Anahtarlık Çeşitleri KALEM VE ANAHTARLIK Kategorimizde Birbirinden Farklı Çeşitleri İle İnceleyebilirsiniz.Toptan Sevimli Ayıcık Anahtarlık İle Anahtarlarınız Birarada Ve Düzenli Ol..
14,00 TL
Toptan Çakmak  Çakmak Kişiye Özelleştirilebilir Ve İstediğiniz Setlerde Kullanabilirsiniz. Çakmak Üzeri Boş Olduğundan Üzerine Baskı Ve Yazı İçin Uygundur. Çakmak İle Sevdiklerinize Özel Bir Hediye Sunabilir Ve Her Çakmağı Yaktıkları Zaman Sizi Hatırlamaya Sebeb Olacak. Çakm..
32,00 TL
TOPTAN DÖKÜLEN DELİK KOVA TASARIMLI İLGİNÇ KALEMLİKDökülen kova tasarımlı ilginç kalemlik ofisinizde evinizde dilediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.Su dökülme görüntüsü veren standıyla kalemliğinizi havadaymış gibi göstererek ilginç bir görüntü verir.Dekoratif işlevliğinin yanı sıra kalemlik olarak..
28,00 TL 38,00 TL
TOPTAN MASAÜSTÜ TÜYLÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarım..
180,00 TL
TOPTAN TÜYLÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarıma sahip o..
180,00 TL
TOPTAN TÜYLÜ MASAÜSTÜ DİVİT KALEM SETİÖzel tasarımlı divit kalem seti  sevdiklerinize çok şık tasarımlı hediye.Divit kalem seti özel tasarım olarak tasarlanmış olup özel günlerde en iyi hediye seçeneğidir.Divit kalem setini masaüstü dekor olarak kullanabilirsiniz.Divit kalem set şık bir tasarım..
180,00 TL
TOPTAN KRİSTAL KÜÇÜK BOY CAM DÜNYA KÜRESİEvinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiz şık bir aksesuar.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün,.Kristal dünya antik tasarımı ile bütün gözleri üstüne ç..
35,00 TL
TOPTAN KRİSTAL BÜYÜK BOY CAM DÜNYA KÜRESİEvinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiz şık bir aksesuar.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün,.Kristal dünya antik tasarımı ile bütün gözleri üstüne ç..
60,00 TL
TOPTAN DEKORATİF SARI METAL ADAM MÜZİSYEN KALEMLİKDekoratif metal adam müzisyen kalemlik ile sevdiklerinizin ofisine harika bir hediye.Metal adam müzisyen kalemlik ev veya iş yerlerinde kullanabileceğiniz kalemlik olarak tasarlanmıştır.Metal malzemeden üretilerek hazırlanan bu özel ürün hediye seçen..
60,00 TL
TOPTAN DEKORATİF METAL ADAM MÜZİSYEN KALEMLİKDekoratif metal adam müzisyen kalemlik ile sevdiklerinizin ofisine harika bir hediye.Metal adam müzisyen kalemlik ev veya iş yerlerinde kullanabileceğiniz kalemlik olarak tasarlanmıştır.Metal malzemeden üretilerek hazırlanan bu özel ürün hediye seçeneği o..
60,00 TL
TOPTAN MİNİ AHŞAP 6LI ATLI KARINCA ÜRÜN TAMAMEN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.TAMAMI EL YAPIMI VE EL BOYAMASIDIR.PAKET 6LIDIR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 8 X 3 CMDİR...
125,00 TL
TOPTAN 100 ADET AŞK KAPSÜLÜPAKET 100 ADETTİR.KAPSÜLÜN İÇİNDE NOT KAĞIDI BULUNMAKTADIR.NOT KAĞIDI BOŞ OLUP İSTEDİĞİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ.PAKETTE HER RENK KAPSÜL BULUNMAKTADIR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 1.5x 0.5 CM..
70,00 TL 95,00 TL
TOPTAN ELİPS IŞIKLI MANYETİK DÜNYAÜRÜN KULLANIMI: ADAPTÖRÜ İLE BERABER GELEN PLASTİK ÇUBUĞU DÜNYA İLE STANDIN MIKTANIS ARASINA YERLEŞTİRİN VE YAVAŞÇA ÇEKİN...ÜRÜN ÖLÇÜLERİ23 CM X 20 CM X 19CMDÜNYA ÇAP: 10 CMÜRÜN KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR...
1.000,00 TL
TOPTAN KÜÇÜK BOY MASA LAMBASIÜRÜN YÜKSEKLİĞİ: 24 CMÜrün Karışık Renklerde Gönderilir.....
25,00 TL
TOPTAN RETRO TASARIMLI NOT TUTUCULARIÜrün Özellikleri:Figürler polyester malzemeden üretilmiştir.Tutucu kısımları metaldir.Ürün Ebatları:Her biri ortalama 10 cm yüksekliğindedir...
20,00 TL 30,00 TL
TOPTAN AHŞAP YELKENLİ GEMİÜrün Özellikleri:Gemi gövdesi kaliteli ahşaptan üretilmiştir.Yelken kısımları kaput bezinden üretilmiştir.Ürün karışık renklerde gönderilecektirÜrün özellikleri :19 cm / 17 cm..
80,00 TL
TOPTAN AHŞAP MARAKASÜrün özellikleri :Kaliteli Ahşap malzemeden üretilmiştirSalladığınız zaman ses çıkartmaktadırFarklı renk ve desenleri mevcuttur20 cm ürün uzunluğuÜrün karışık renklerde gönderilecektir..
28,00 TL
TOPTAN DEKORATİF METAL MOTORToptan Metal MotorToptan ilginç motorToptan dekoratif metal motorÜrün tamamen metal malzemeden üretilmiştirMetal motor aynı zamanda el işçiliği ile yapılmış şık tasarımlı bir üründürEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda dekoratif olarakta kullanabileceğiniz har..
200,00 TL
TOPTAN SAATLİ DEKORATİF DÜNYA Toptan Dekoratif Saatli DünyaToptan İlginç Dünya SaatiToptan Saatli DünyaSaat AAA pille çalışır (piller pakete dahil değildir)Polyesterden üretilmiştir.İnce el boyamasıdırKarışık renklerde gönderilirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :  20 cm x 9.5 cm 10 cm ..
190,00 TL
TOPTAN AHŞAP NOTLUK İPLİ MANDALToptan İpli MandalToptan Mandal Toptan Notluk MandalToptan Ahşap Notluk İPLİ MANDAL Özellikleri10 adet mandal notluk içermektedir.Paket halindedir karışık olarak gönderilecektirİp uzunluğu 2 metredir...
15,00 TL 22,00 TL
TOPTAN DEKORATİF DİLEK ŞİŞESİToptan dilek şişesiToptan ilginç dilek şişesiToptan romantik dilek şişesiToptan Dekoratif Dilek Şişesi,  tamamen cam malzemeden üretilmiştir.Her bir şişenin içerisinde farklı renklerde bir boş kağıt ve bir renkli gül bulunmakta. NOT : Paketi 12 li dir..
9,17 TL
TOPTAN ANAHTARLIK RESEPSİYON ZİLİToptan resepsiyon zilToptan anahtarlık resepsiyon ziliToptan dekoratif resepsiyon zil Anahtarlık resepsiyon zil,  tamamen metal malzemeden oluşmakatadır,Ürün karışık renklerde gönderilecektirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK : 6.5 cmGENİŞLİK : 3.5 cm..
15,00 TL
TOPTAN SALLAMA RESEPSİYON ZİLToptan resepsiyon zilToptan ilginç resepsiyon ziliToptan sallamalı rsepsiyon ziliSALLAMALI RESEPSİYON ZİL,  Ürün tamamen metal malzemeden üretilmiştirÜrünün 5 adet  farklı model ve renkleri bulunmaktadırÜrün karışık renk ve görsellerde gönderilecektir..
40,00 TL
Toptan Dilek ŞişesiCam dilek şişesi özel tasarlanmış olup şişe içerisindeki süsler ile oldukça dikkat çekmektedir.Tasarımı ve görünümü oldukça şık olup hediye edeceğiniz kişi ile içinde bulunan kağıda dileklerinizi yazabilirsiniz.Dilek şişesi anlamlı bir hediye seçeneğidir çünkü birbirini seven çift..
100,00 TL
TOPTAN MİNİK SU KÜRESİToptan minik su küresiToptan su küresiToptan renkli su küresiToptan Mini Su Küresi, ürün cam malzemeden üretilmiş olup ışıklıdır.Ürün saat pili ile çalışmaktadır.Ürün  karışık renklerde  gönderilecektir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK : 7 cmGENİŞLİK : 4 cm..
38,00 TL
TOPTAN IŞIKLI DÜNYAToptan Işıklı DünyaToptan KüreToptan Işıklı Renkli DünyaÜrün sert plastik malzemeden üretilmiştir.Ürün 1 ADET kalem pil ile çalışır.(Pakete Pil Dahil Değildir.)360 derece sürekli dönme ve ışığı mevcuttur.Çapı 14 cm dir.Bir turu yaklaşık 13 saniyedir.Karışık renklerde gönderilmekte..
200,00 TL
Toptan Kokulu Gül KurusuToptan Kırmızı Gül KurusuToptan Gül KurusuToptan Gül KurularıÜrün BÜYÜK BOY paketten oluşmaktadır Renk seçeneği bulunmamaktadırÜrün kokulu yapıya sahiptir100 grNOT:  Lütfen sipariş verirken 12  ve ya  12 katları şeklinde veriniz...
12,00 TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 94 (2 Sayfa)
KARMA ÇEŞİTLER