Menu
Alışveriş Sepetiniz

Karma Çeşitler

Toptan 20'li Gün Işığı Ledli Fotoğraf Mandalları Toptan 20'li Gün Işığı Ledli Fotoğraf Mandalları
ÇOK SATAN
Toptan 20 Li Gün Işığı Ledli Fotoğraf Mandalları Son Zamanların En Trend Ürünlerinden Olan Toptan 20Lİ Led Işıklı Fotoğraf Mandalları.Toptan 20 Li Led Fotoğraf Mandallarını Odanızda Evinizde Veya İstediğiniz Yerde Dekoratif Olarak Kullanabilir Ve Kullandığınız Yeri Daha Şık Bir Hale Getirebilir..
30,00 TL
Toptan 3D Boyutlu Ay Gece Lambası Toptan 3D Boyutlu Ay Gece Lambası
ÇOK SATAN
Toptan 3D Boyutlu Ay Gece Lambası3D Ay Gece Lambası Hoş Ve Şık Görünümü İle Dikkatleri Üstüne Çekerek Son Zamanların Trendi Haline Gelen Ay Led Lambasını Sizlere Sunuyoruz.Ay Gece Lambası 3 Farklı Renge Sahip Olup Ledlerini Yaktığınız Zaman Hoş Bir Görüntü Vermektedir.Sevdiğiniz Kişilere Vereceğiz A..
30,00 TL
Toptan 3D Işıklı Gezegen Cam Küre Toptan 3D Işıklı Gezegen Cam Küre
ÇOK SATAN
Toptan 3D Işıklı Gezegen Cam KüreToptan 3D Işıklı Gezegen Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Gezegen Küre Sevdiklerinize Verebileceğiniz Tasarım Ve Oldukça İlginç Hediyelerden.Gezegen Cam Küre İle Fa..
45,00 TL
Toptan 4'lü Ahşap Standlı Baharatlık SetiToptan Ahşap Standlı Baharatlık Seti Görünümü Ve Tasarımı Oldukça Şık Olan Baharatlık Mutfaklarınızın Gözdesi.Ahşap Standı İle 4lü Baharatlık Seti Mutfağınızda Hoş Bir Görüntüye Sahip Olacak.Baharatlık Seti Sayesinde 4 Baharat Çeşidi Elinizin Altında Olup İşi..
40,00 TL
Toptan 4'lü Baharatlık Takımı Toptan Ahşap Standlı Baharatlık Seti Görünümü Ve Tasarımı Oldukça Şık Olan Baharatlık Mutfaklarınızın Gözdesi.Ahşap Standı İle 4lü Baharatlık Seti Mutfağınızda Hoş Bir Görüntüye Sahip Olacak.Baharatlık Seti Sayesinde 4 Baharat Çeş..
40,00 TL
Toptan Araba Lastiği Tasarımlı Telefon Şık tasarımıyla göz kamaştıran WHEEL SHAPE PHONE araba lastiği masa telefonuAraba lastiği şeklinde insanları şaşkına çevirebilir evinizde ve ofisinizde çok ilginç bir telefona sahip olabilirsiniz.Otomobil tutkunlarına özel sıradışı bir ..
200,00 TL
Toptan Büyük Boy Kristal Cam Dünya Toptan Büyük Boy Kristal Cam Dünya
ÇOK SATAN
Toptan Büyük Boy Kristal Cam Dünya,Evinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiz şık bir aksesuar.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün,.Kristal dünya antik tasarımı ile bütün gözleri üstüne çekecek..
23,00 TL
Toptan Büyük Boy Metal Motor Toptan Büyük Boy Metal Motor Tasarımı Ve Görünümü Oldukça Dikkat Çekmekte Olup Büyükten Küçüğe Herkesin Vazgeçilmezi.Metal Motoru Sevdiğiniz Kişiye Hediye Verebilir Veya Ofisinizde Evinizde Vb Yerlerde De Dekor Olarak Kullanabilirsiniz.Oldukça Şık Bir Görünüme Sahip..
200,00 TL
Toptan Dekoratif Ananas Tasarımlı Pilli Led Lamba Toptan Dekoratif Ananas Tasarımlı Pilli Led Lamba
ÇOK SATAN
Toptan Dekoratif Ananas Tasarımlı Pilli Led LambaDekoratif Ananas Tasarımlı Pilli Led Lamba Işığında Yiyeceğiniz Romantik Bir Akşam Yemeğinde Masanıza Ayrı Bir Renk Gelecek.Dekoratif Led Işık Lamba Evlerde, Kafelerde, Ofislerde, Otellerde, Ve İstediğiniz Yerlerde Mum Kullanımına Çok Daha Kolay Bir Ü..
11,00 TL
Toptan Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum Toptan Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum
ÇOK SATAN
Toptan Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum Hem Görünüşü Hemde Şık Tasarımı İle Herkesin İlgi Odağı.Gemici Feneri Jel Mum İle İstediğiniz Her Alanda Kullanabilir İstediğiniz Gibi Dekor Edebilirsiniz.Evinizde Ofisinizde Harika Dekorlar Yaparak Mumunuda Yaktığınız Zaman..
30,00 TL
Toptan Dolunay Renk Değiştiren Cam Küre
YENİ
Toptan Dolunay Renk Değiştiren Cam KüreToptan Işıklı Cam Dolunay Küresi Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Cam Dolunay Küre Sevdiklerinize Verebileceğiniz Tasarım Ve Old..
45,00 TL
Toptan Figürlü İpli Notluk Mandal Toptan Figürlü İpli Notluk Mandalları İle İstediğiniz Yere Notlarınızı İstediğiniz Mandalla Asabileceksiniz.İpli Notluk Mandalları Birbirinden Farklı Modelleri Sayesinde Notlarınızı Unutmuyacaksınız.İpli Notluk Mandalları Sevdiklerinize De Hediye Edebileceğiniz..
7,50 TL
Toptan Işıklı Kristal Cam KüreToptan Sihir Tasarımlı Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Küre Sevdiklerinize Verebileceğiniz Tasarım Ve Oldukça İlginç Hediyeler..
45,00 TL
Toptan Işıklı Satürn Gezegen Cam KüreToptan Kristal Satürn Tasarımlı Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Satürnlü Küre Sevdiklerinize Verebileceğiniz Tasarım Ve Oldukça&n..
45,00 TL
Toptan Kalpli Sunum Tabaklı Kahve FincanıToptan Kalpli Sunum Tabaklı Kahve Fincanı Rengarenk Görünümüyle Tüm Asaletini Ve Sadeliğini Kalpli Sunum Tabaklı Kahve Fincanında Bulabilirsiniz.Şık Tasarımıyla Ön Plana Çıkaran Renk Detayları Da Kusursuz Sunumlar Sağlıyor. Kahve Molanıza Ayrı Bir Anlam Yüklü..
25,00 TL
Toptan Kırmızı Gül Kurusu Toptan Kokulu Kırmızı Kuru Güller İle Hazırlayacağınız Kutu Ve Süslemeler Daha Göze Çarpacak.Kokulu Gül Kuruları Sayesinde Yapacağınızı Hediye Seti Kutunuzun İçine Serpecek Ve Hem Setin Güzel Görünmesini Sağlıyacak Hem De Kokusunu Yayacak...
7,50 TL
Toptan Kokulu Renkli Kuru Gül
ÇOK SATAN
Toptan Kokulu Renkli Kuru GülToptan Kokulu Renkli Kuru Güller İle Hazırlayacağınız Kutu Ve Süslemeler Daha Göze Çarpacak.Kokulu Gül Kuruları Sayesinde Yapacağınızı Hediye Seti Kutunuzun İçine Serpecek Ve Hem Setin Güzel Görünmesini Sağlıyacak Hem De Kokusunu Yayacak.Renkli Kuru Güller İle Süsleyeceğ..
7,50 TL
Toptan Kristal Satürnlü Kız Tasarımlı Renk Değiştiren Cam Küre Toptan Kristal Satürnlü Kız Tasarımlı Renk Değiştiren Cam Küre
ÇOK SATAN
Toptan Kristal Satürnlü Kız Tasarımlı Renk Değiştiren Cam KüreToptan Kristal Satürnlü Kız Tasarımlı Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Satürnlü Kız Küre Sevdiklerinize Verebileceğ..
45,00 TL
Toptan Kurt Başlı Polyester Kalemlik Toptan Kurt Başlı Polyester Kalemlik
-18 %
Toptan Kurt Başlı Polyester KalemlikToptan Kurt Başlı Polyester Kalemlik Görünümü Ve Tasarımı İle Oldukça Dikkat Çekmektedir.Kurt Kalemlik İle Kalemlerinizi Biraraya Toparlayacak Ve Masanıza Düzen Getireceksiniz.Toptan Kurt Kalemlik Sevdiğiniz Arkadaşlarınıza Verebileceğiniz Hediyelerden.Toptan Poly..
47,00 TL 57,50 TL
Toptan Mini Dekoratif Kaktüs Gece Lambası Toptan Mini Dekoratif Kaktüs Gece Lambası
ÇOK SATAN
Toptan Mini Dekoratif Kaktüs Gece LambasıDekoratif Kaktüs Tasarımlı Pilli Led Lamba Işığında Yiyeceğiniz Romantik Bir Akşam Yemeğinde Masanıza Ayrı Bir Renk Gelecek.Dekoratif Led Işık Lamba Evlerde, Kafelerde, Ofislerde, Otellerde, Ve İstediğiniz Yerlerde Mum Kulla..
11,00 TL
Toptan Samanyolu Galaxy Işıklı Cam KüreToptan Samanyolu Galaxy Cam Küre İle Ofisiniz Yada Evinizde Kullandığınız Zaman Işığı Ve Küre İçindeki Gezegenleri Dışarı Yansıtması İlginizi Çekecektir.Işıklı Samanyolu Galaxy Küre Sevdiklerinize Verebileceğiniz Tasarım Ve Oldukça..
45,00 TL
Toptan Sunum Tabaklı Kahve Fincanı Toptan Sunum Tabaklı Kahve Fincan İle Kahvelerinizi Keyifle Yudumlerken Aynı Zamanda Çerezinizde Yanınızda Olucak.Kahve Fincanı İle Misafirlerinize Ya da Sevdiklerinize Şık Bir Kahve Sunumu Yapabilirsiniz.Toptan Sunum Tabaklı Kahve Fincanı ..
30,00 TL
Toptan 10'lu Işıklı Renk Değiştiren Fotoğraf Mandalları Toptan 10'lu Işıklı Renk Değiştiren Fotoğraf Mandalları
ÇOK SATAN -25 %
TOPTAN 10LU IŞIKLI RENK DEĞİŞTİREN FOTOĞRAF MANDALLARILED IŞIĞI GÜN IŞIĞIDIR.Fotoğraf mandalı odanızda özel şık bir fotoğraf köşesi hazırlamak için TOPTAN 10LU IŞIKLI RENK DEĞİŞTİREN FOTOĞRAF MANDALLARISüper ve parlak görüntüsüyle ışıklı fotoğraf mandallarıyla sevdiğiniz kişiye özel süpriz yapabilir..
15,00 TL 20,00 TL
Toptan 100 Adet Aşk Kapsülü Toptan 100 Adet Aşk Kapsülü
ÇOK SATAN -33 %
TOPTAN 100 ADET AŞK KAPSÜLÜPAKET 100 ADETTİR.KAPSÜLÜN İÇİNDE NOT KAĞIDI BULUNMAKTADIR.NOT KAĞIDI BOŞ OLUP İSTEDİĞİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ.PAKETTE HER RENK KAPSÜL BULUNMAKTADIR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 1.5x 0.5 CM..
30,00 TL 45,00 TL
Toptan 100 Dilde Seni Seviyorum Sözleri
ÇOK SATAN
TOPTAN 100 DİLDE SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ100 DİLDE SENİ SEVİYORUM SÖZLERDEN BAZILARI:Türkçe Seni Seviyorum: Seni seviyorumKürtçe Seni Seviyorum: Ez de hezdıkımAlmanca Seni Seviyorum: Ich liebe dichİngilizce Seni Seviyorum: I love youİspanyolca Seni Seviyorum: Te quleroRusça Seni Seviyorum: Ya tebya ly..
3,00 TL
TOPTAN 3 ' LÜ HEDİYE KALP KUTUSUÜrün  iç içe 3 lü set halindedir .ÜRÜN ÖLÇÜSÜ : Büyük Boy : 21 cm x 21 cm x 8.5 cm Orta Boy : 18.5 cm x 18.5 cm x 7.5 cm Küçük Boy : 14.5 cm x 14.5 cm x 6 cm..
85,00 TL
Toptan 5'li Matruşka Toptan 5'li Matruşka
ÇOK SATAN
TOPTAN 5 Lİ MATRUŞKA BEBEKToptan MatruşkaToptan Renkli MatruşkaAhşap malzemeden üretilmiştir.İç içe geçmeli 5 farklı boylarda matruşka bebek içermektedir.En büyük boy matruşka boyu 12 cm dirNOT : Görselleri karışık olarak gönderilir..
37,00 TL
TOPTAN AHŞAP 3'LÜ KUTU SETİToptan ahşap kutuToptan iç içe geçmeli kutuToptan ilginç kutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Ahşap kutu sağlam ve eskitme görünümündedir.Ürünün arka kısmı menteşelidir.Ürün 2 farklı görsele sahiptir karışık olarak gönderilecektirÜrün Ölçüsü :en küçük kutu : ..
135,00 TL
Toptan Ahşap KutuToptan hediyelik KutuToptan Ahşap HediyelikÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm    Derinlik: 6.5 cm Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
25,00 TL
TOPTAN AHŞAP LONDON TELEFON TUTUCU Toptan Telefon TutucuToptan Ahşap Telefon TutucuToptan ilginç Telefon TutucuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirEvinizde, ofisinizde, çalışma masanızda hatta arabanızda kullanabileceğiniz şık bir üründürİlginç ahşap tasarımlı telefon tutucu paket ha..
7,00 TL
Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca Toptan Ahşap Müzikli Atlı Karınca
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCATOPTAN ATLI KARINCATOPTAN AHŞAP MÜZİKLİ ATLI KARINCAAtlı karınca şeklinde tasarlanmış müzik kutusu ile sevdiklerinize şık ve kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.Ev ve ofisinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Atlı karınca müzik kutusunu çevirerek kurabi..
75,00 TL
Toptan Ahşap Notluk İpli Mandal Toptan Ahşap Notluk İpli Mandal
ÇOK SATAN
TOPTAN AHŞAP NOTLUK İPLİ MANDALToptan İpli MandalToptan Mandal Toptan Notluk MandalToptan Ahşap Notluk İPLİ MANDAL Özellikleri10 adet mandal notluk içermektedir.Paket halindedir karışık olarak gönderilecektirİp uzunluğu 2 metredir...
7,50 TL
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp Kutu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Seni Seviyorum Yazılı Kırık Kalp KutuÜrün tamamen Ahşap malzemeden üretilmiştirKırmızı Ahşap renginde harika bir tasarım..Sevgilinize verebileceğiniz hediyeyi daha anlamlı hale getirmenin en güzel yanı da ona bu muhteşem Kalp Kutu da sunmaktır..AHŞAP KALP KUTU'nun kapakları kırık görünü..
28,00 TL
Toptan Ahşap Tesbih Kutusu Toptan Ahşap Tesbih Kutusu
ÇOK SATAN
Toptan Ahşap Tesbih KutusuToptan Hediyelik Tesbih KutusuToptan Renkli Ahşap Tesbih KutusuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Boydan Yükseklik 24 cmGenişlik  6 cm ve 2 cm derinliğindedirÜrünün alt kısmı süngerli yapıya sahiptirÜrün paketlidir ve karışık renklerde gönderil..
12,00 TL
Toptan Anahtarlık Resepsiyon Zili
ÇOK SATAN
TOPTAN ANAHTARLIK RESEPSİYON ZİLİToptan resepsiyon zilToptan anahtarlık resepsiyon ziliToptan dekoratif resepsiyon zil Anahtarlık resepsiyon zil,  tamamen metal malzemeden oluşmakatadır,6 farklı komik yazıları ve rengi bulunmaktadırÜrün karışık renklerde gönderilecektirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜ..
11,00 TL
Toptan Ayıcık Anahtarlik Toptan Ayıcık Anahtarlik
ÇOK SATAN
TOPTAN AYICIK ANAHTARLIKSevimli ayıcık anahtarlık sayesinde anahtarlarınız düzenli olacak.Ayıcık anahtarlık sevimli tatlı bir görünüme sahip olup dikkat çekmektedir.Sevgilinize verebileceğiniz en tatlı hediyelerden biri.Ayıcık anahtarlığı taktığınız zaman emin olun ki anahtarlığı unutma gibi derdini..
12,00 TL
Malzeme: PlastikAğırlık: 44gRenk: YeşilBoyutu: 25 cmNOT: BELİRTİLEN FİYAT 35 ADET KALEM FİYATIDIR...
7,50 TL
Toptan Büyük Boy Balans
ÇOK SATAN
TOPTAN BÜYÜK BOY BALANSÜrün büyük boydurBüyük boy balans, tamamen metal malzemeden üretilmiş olup alt katmanı sert plastik malzemedirdenge topları sıkıcı zamanlarınızı eğlenceli hale getiren şık dekoratif bir üründürToptan masa ve ofis malzemeleri hediyelik eşya Ürün Ölçüleri:11.5x13.5x13.5 cm'..
60,00 TL
TOPTAN ÇİÇEKLİ IŞIKLI İLGİNÇ AHŞAP KALEMLİKÇiçekli ışıklı ilginç ahşap kalemlik sayesinde masanız daha güzel bir görüntüye kavuşacak.Çiçekli ışıklı ilginç kalemlik sayesinde kalemleriniz masanızda düzene girecektir.Kalemlik ışıklı olup geceleyin rengarenk ışık verir ve odanıza renk katar.Masanızda o..
40,00 TL
TOPTAN DEKORATİF BİSİKLETToptan bisikletToptan Dekoratif bisiklet Ürün tamamen metal malzemeden üretilmiştirEvinizde, ofisinizde ve ya çalışma masanızda kullanabileceğiniz gayet kullanışlı bir üründürDekoratif bisiklet siyah renktedirÜrün Ölçüsü :yükseklik : 18.5 cmgenişlik : 35 cm..
95,00 TL
Toptan Dekoratif Çift Biblosu
ÇOK SATAN
TOPTAN DEKORATİF ÇİFT BİBLOSUToptan BibloToptan Çift BiblosuToptan Romantik BibloÜrün sert polyester malzemeden üretilmiştir.Paket halindedir.Paket içinde ise çift olarak bulunmaktadır.Kendi özel muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT : Lütfen Paket İçerisinde 1 Çift Çıkmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :7.5 CM..
15,00 TL
Toptan Dekoratif Dilek Şişesi
ÇOK SATAN
TOPTAN DEKORATİF DİLEK ŞİŞESİToptan dilek şişesiToptan ilginç dilek şişesiToptan romantik dilek şişesiToptan Dekoratif Dilek Şişesi,  tamamen cam malzemeden üretilmiştir.Her bir şişenin içerisinde farklı renklerde bir boş kağıt ve bir renkli gül bulunmakta. NOT : Paketi 12 li dir..
60,00 TL
Toptan Dekoratif Kanguru Kalemlik
-36 %
TOPTAN DEKORATİF KANGURU KALEMLİKKALİTELİ PLASTİK MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.KANGURUNUN İÇİNDE RENKLİ SIVI VE OBJELER VARDIR.,KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 11 CM X 6 CM X 5.5 CM..
18,00 TL 28,00 TL
Toptan Dekoratif Mini Boy Sevgililer Kar Küresi
ÇOK SATAN
TOPTAN DEKORATİF MİNİ BOY SEVGİLİLER KAR KÜRESİ Dekoratif mini boy sevgililer kar küresi ile sevdiklerinize harika bir hediye.Sevdiğiniz kişiye verilebilecek en anlamlı en özel hediyelerden.Mini kar küresinin içinde kar tanecikleri bulunmaktadır. Bu sayede içindeki çift biblolar kar taneleriyle..
21,50 TL
Toptan Desenli Ahşap KutuToptan Desenli KutuToptan Ahşap Kutu Toptan Hediyelik KutuÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirÜrün Ölçüsü :Yükseklik : 8 cmGenişlik :  19 cm     Ürün karışık görsellerde gönderilecektir..
26,00 TL
Toptan Dikdörtgen Hediyelik Kutu
ÇOK SATAN
TOPTAN DİKDÖRTGEN HEDİYELİK KUTUÜRÜN KURDELE VE İPLİ OLMAK ÜZERE 2 MODELDİR.KARIŞIK RENK GÖNDERİLMEKTEDİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 12 CM  EN 22 CM..
12,00 TL
TOPTAN DÖKÜLEN DELİK KOVA TASARIMLI İLGİNÇ KALEMLİKDökülen kova tasarımlı ilginç kalemlik ofisinizde evinizde dilediğiniz heryerde kullanabilirsiniz.Su dökülme görüntüsü veren standıyla kalemliğinizi havadaymış gibi göstererek ilginç bir görüntü verir.Dekoratif işlevliğinin yanı sıra kalemlik olarak..
19,00 TL
Toptan El Yapimi Dekoratif Metal Motor
ÇOK SATAN
TOPTAN EL YAPIMI DEKORATİF METAL MOTORÜrün tamamen metal malzemeden üretilmiştir.Ürün kutuludur . Kutusunda gönderilmektedir.Ürünün değişik görsellere sahiptirÜrün modelleri karışık olarak gönderilecektirÜRÜN ÖLÇÜSÜ :15 cm / 9 cm (ÖLÇÜSÜ MODELLERE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR)..
65,00 TL
Toptan İpli AlbümToptan Albüm ÇeşitleriToptan mandallı AlbümToptan Çerçeveli İpli AlbümÜrün paketli olup  6 adet çerçeveden oluşmaktadır6 adet mini renkli mandalları mevcuttur1 adet hasır ipi bulunmaktadır.ÜRÜN EBATIYükseklik 13 cmGenişlik 18 cm..
8,00 TL
Toptan Işikli Abajur Kalem
ÇOK SATAN -31 %
TOPTAN IŞIKLI ABAJUR KALEMKALİTELİ PLASTİK MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.KALEM TÜKENMEZ KALEMDİR.RENK KAHVERENGİ VE PEMBE 2 RENK MEVCUTTUR.KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİRÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 17 CM X 6 CM..
10,00 TL 14,50 TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 173 (4 Sayfa)
KARMA ÇEŞİTLER