MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Kum Saati Çeşitleri

Toptan 1 Dakikalık Kum SaatiRenkli 1 dakikalık kum saati ile zamana karşı hareket edeceksiniz.1 Dakikalık kum saati diş fırçalama kum saatleri olarak da tercih edilmektedir.Renkli görünüme sahip olması sebebiyle oldukça dikkat çekip çocukların hoşuna gitmektedir.Toptan promosyona da uygun kum saati ..
12,00 TL
Toptan Dekoratif Sulu Kum SaatiDekoratif sulu kum saati görünümü ve tasarımı ile oldukça dikkat çekmektedir.Sulu kum saati damla damla akarken izlemesi size zevk verecek.Sevdiklerinizin masasına ofisine veya istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz kum saati.Dekoratif jel kum saati&nb..
55,00 TL
Toptan Sulu Sıvı Jel Kum SaatiSulu kum saati dekoratif görünümü ve şık tasarımı ile oldukça dikkat çekmektedir.Sıvı jel kum saati istediğiniz yerde kullanabileceğiniz dekoratif kum saatlerindendir.Zamana karşı atik hareket eden sevdiklerinize eşşiz bir hediye seçeneği.Sevdik..
85,00 TL
Toptan Sıvı Jel Kum SaatiKalp tasarımlı sıvı jel kum saati tasarımı ve görünümü ile bütün gözleri kendi üstüne çekmekte.Kum saati içinde bulunan sıvı ve sıvının üstünde duran kalp figürü ile kum saati oldukça ilginç bir hale geliyor.Sıvı kum saatinin içindeki sıvı jel kırmızı olup sevdiğiniz kişiye ..
80,00 TL
Toptan Dekoratif Jel Kum SaatiDekoratif görünümü ve içindeki sıvı renkli jeli ile renkli kum saati dikkat çekmektedir.Toptan kum saati kalp motifli olup bir yarısı pembe sıvı jel bir tarafıda kırmızı jeldir.Sevdiklerinizin masasına ofisine veya evine hediye ed..
80,00 TL
Toptan Dekoratif Deniz Feneri Kum SaatiDekoratif deniz feneri tasarımlı kum saati ile masanıza ofisinize veya istediğiniz yerlerde dekor olarak kullanabileceğiniz şık bir hediye.Hediyelik kum saati eskitme görünüme sahip olup oldukça dikkat çekmektedir.Nostaljik görünüme sahip olup hediye edeceğiniz..
130,00 TL
Toptan Ahşap 1 Dakika Kum SaatiAhşap Dekoratif 1 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Ahşap Kum saati 1 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım Ahşap kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir ürü..
40,00 TL
Toptan 3 Dakikalık Ahşap Kum SaatiAhşap Dekoratif 3 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Ahşap Kum saati 3 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım Ahşap kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir ..
40,00 TL
Toptan 5 Dakikalık Ahşap Kum SaatiAhşap Dekoratif 5 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Ahşap Kum saati 5 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım Ahşap kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir ..
40,00 TL
Toptan Eyfel Kum Saati Toptan Eyfel Kum saati zamanın akışını izlemek çok eğlenceli bir hale getiriyor.Eyfel kum saati ofisinize veya evinizde vazgeçemeyeciğiniz kadar şık bir ürün olup herkesin dikkatini çekecek.Toptan eyfel kum saati tasarımı eskitme nostaljik bir görünüme sahiptir.İstediğini..
130,00 TL
Toptan Renkli Cam Kum Saati (Orta Boy)Zaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize Cam kum saatini hediye verebilirsiniz.Cam kum saatini evinizde ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve es..
70,00 TL
Dekoratif Oval Tasarım Cam Kum SaatiZaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize Cam kum saatini hediye verebilirsiniz.Cam kum saatini evinzide ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve este..
50,00 TL 58,00 TL
Toptan 5 Dakikalık Dekoratif Kum SaatiDekoratif 5 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Kum saati 5 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir üründür.Kum sa..
60,00 TL
Toptan 10 Dakikalık Kum SaatiDekoratif 10 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Kum saati 10 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir üründür.Kum saati renkli bir hava vermekt..
60,00 TL
Toptan Mini Cam Kum SaatiZaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize Cam kum saatini hediye verebilirsiniz.Cam kum saatini evinizde ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve estetik işlevli..
60,00 TL
TOPTAN DEKORATİF AHŞAP 10 DAKİKA KUM SAATİ Dekoratif ahşap 10 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Ahşap kum saati 10 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Ahşap tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir ürün..
100,00 TL
TOPTAN 3LÜ AHŞAP 5-10-15 DK KUM SAATİ3 lü ahşap 5-10-15 dk kum saati ile zamanınız artık çok değerli.3lü ahşap kum saatini evinizde ofisinizde istediğiniz her yerde dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Sevdiklerinize özel hediyelik kum saati ve kum saati çeşitleri www.dinchediyelik.com.daÜrün Özellikl..
90,00 TL
TOPTAN IŞIKLI DEKORATİF AHŞAP KUM SAATİ Işıklı dekoratif ahşap kum saati ortamlarınıza renk katacak.Dekoratif ışıklı ahşap kum saati ile sevdiklerinize ayrıcalıklı bir hediye sunabilirsiniz.Ahşap kum saati ışıklı olup ortama farklı bir hava verir.Ahşap kum saati ışıklı olup altındaki ON-OFF düğ..
85,00 TL
TOPTAN AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
85,00 TL
TOPTAN 3LÜ AHŞAP KUM SAATİÜRÜN 1 3 5 OLMAK ÜZERE 3 AYRI KUM RENKLİDİRKUM RENKLERİ: PEMBE, MAVİ, MOR YEŞİL 1DKLIKMAVİ 3 DKLIK KIRMIZI 5 DKLIKÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 9CM X 7.5 CM..
60,00 TL
TOPTAN BÜYÜK BOY METAL MANYETİK KUM SAATİMetal kaide 8 cm çapındadır.Kum saati toplam uzunluğu 13cm'dir.Kum saati zamanı 30 saniyedir.Manyetik alana doğru akan kum taneleri görsel bir şölen yaratmaktadır.Kum taneleri metaldir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 13 CM X 8 CM..
100,00 TL
Toptan Büyük Boy Camlı Kum SaatiÜrün tamamen cam malzemeden üretilmiştirCam içerisindeki renkli kumu sayesinde şık bir görünüme sahiptirNOT : ürün karışık kum renklerinde gönderilecektirÜrün ölçüsü :14 cm/ 8 cm..
80,00 TL
TOPTAN İLGİNÇ JEL KUM SAATİ Ürün tamamen cam ve plastik karışımı malzemeden üretilmiştir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :13 CM / 7.5 CM ..
80,00 TL
TOPTAN AHŞAP MANYETİK KUM SAATİToptan Ahşap Manyetik Kum SaatiToptan Manyetik Kum SaatiToptan İlginc  Manyetik Kum Saati Bu ilginç ürün tamamen cam malzemeden üretilmiştir.Alt kısmı ise ahşap malzemeden üretilmiştir.Ahşabın üzerine istediğiniz şekilde yazı yazabilirsiniz.Alt kısmında bulunan mı..
130,00 TL
TOPTAN MANYETİK METAL KUM SAATİToptan Manyetik Kum Saati Ürün tamamen cam ve metal mıknatıs malzemeden üretilmiştir.Ürünün alt kısmında kumun ilginç bir şekilde akmasını sağlayacak bir metal manyetik bulunmaktadır.Manyetik Manyetik Kum saati ilginç bir kum saati olması Ofis ve Çalışma masanıza ..
100,00 TL
TOPTAN MİNİ BOY UCUZ AHŞAP KUM SAATİToptan Ahşap Kum Saat  Tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Ürün Karışık renklerde gönderilecektir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :Yükseklik 8.5 cm Genişlik 4.5 cm ..
17,00 TL
Toptan Kum Saati Kalemlik KutuluÜrün ahşap malzemeden üretilmiştirKum saatinin 3 farklı kum rengi bulunmaktadırKARIŞIK Modellerde gönderilirÜRÜN ÖLÇÜSÜ13,5 cm / 4,5 cm /  10 cm ..
40,00 TL
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)

Toptan Kum Saati Çeşitleri

Toptan Kum Saati Çeşitlerimizde Birbirinden Farklı Kum Saatleri Sayesinde Hem Keyifle Alışveriş Yapabilecek Hemde Zamana Karşı Kullanacağınız Eski Nostaljik Bir Hediyelerdendir.

KUM SAATİ ÇEŞİTLERİ,Toptan kum saatleri, toptan ilginç kum saati modelleri ve hediyelik eşyaya dair ürünlerin kaliteli satışı bu sayfada dinchediyelik.com