Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/dinchedi/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Kum Saati Çeşitleri - Dinç Hediyelik
Menu
Alışveriş Sepetiniz

Kum Saati Çeşitleri

Dekoratif Oval Tasarım Cam Kum Saati
YENİ
Dekoratif Oval Tasarım Cam Kum SaatiZaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize Cam kum saatini hediye verebilirsiniz.Cam kum saatini evinzide ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve este..
35,00 TL
Toptan 10 Dakikalık Kum Saati
YENİ
Toptan 10 Dakikalık Kum SaatiDekoratif 10 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Kum saati 10 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir üründür.Kum saati renkli bir hava vermekt..
37,00 TL
Toptan 15 Dakikalık Kum Saati
YENİ
Toptan 15 Dakikalık Kum Saati Dekoratif 15 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Kum saati 15 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir üründür.Kum saa..
37,00 TL
Toptan 5 Dakikalık Dekoratif Kum Saati Toptan 5 Dakikalık Dekoratif Kum Saati
YENİ
Toptan 5 Dakikalık Dekoratif Kum SaatiDekoratif 5 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Kum saati 5 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir üründür.Kum sa..
37,00 TL
Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati
YENİ
Toptan Ahşap Işıklı Kum SaatiMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
60,00 TL
Toptan Mini Cam Kum SaatiZaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize Cam kum saatini hediye verebilirsiniz.Cam kum saatini evinzide ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve estetik işlevli..
35,00 TL
    TOPTAN AHŞAP KUM SAATİToptan Ahşap Kum Saati Toptan İlginç Kum SaatiToptan Dekoratif Kum SaatiEvinizde, ofisinizde veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz harika ahşap tasarımlı kum saatidirÜrün tamamen ahşap malzemeden üretilmiştirKarışık  renklerde gönderilecektirÜrü..
60,00 TL
Toptan Büyük Boy Camlı Kum SaatiÜrün tamamen cam malzemeden üretilmiştirCam içerisindeki renkli kumu sayesinde şık bir görünüme sahiptirNOT : ürün karışık kum renklerinde gönderilecektirÜrün ölçüsü :14 cm/ 8 cm..
60,00 TL
Toptan İlginç Jel Kum Saati Toptan İlginç Jel Kum Saati
ÇOK SATAN
TOPTAN İLGİNÇ JEL KUM SAATİ Ürün tamamen cam ve plastik karışımı malzemeden üretilmiştir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :13 CM / 7.5 CM ..
46,00 TL
Toptan Işikli Dekoratif Ahşap Kum Saati Toptan Işikli Dekoratif Ahşap Kum Saati
ÇOK SATAN
TOPTAN IŞIKLI DEKORATİF AHŞAP KUM SAATİ Işıklı dekoratif ahşap kum saati ortamlarınıza renk katacak.Dekoratif ışıklı ahşap kum saati ile sevdiklerinize ayrıcalıklı bir hediye sunabilirsiniz.Ahşap kum saati ışıklı olup ortama farklı bir hava verir.Ahşap kum saati ışıklı olup altındaki ON-OFF düğ..
60,00 TL
Toptan Kum Saati Kalemlik Kutulu Toptan Kum Saati Kalemlik Kutulu
ÇOK SATAN
Toptan Kum Saati Kalemlik KutuluÜrün ahşap malzemeden üretilmiştirKum saatinin 3 farklı kum rengi bulunmaktadırKARIŞIK Modellerde gönderilirÜRÜN ÖLÇÜSÜ13,5 cm / 4,5 cm /  10 cm ..
30,00 TL
Toptan Manyetik Metal Kum Saati Toptan Manyetik Metal Kum Saati
ÇOK SATAN
TOPTAN MANYETİK METAL KUM SAATİToptan Manyetik Kum Saati Ürün tamamen cam ve metal mıknatıs malzemeden üretilmiştir.Ürünün alt kısmında kumun ilginç bir şekilde akmasını sağlayacak bir metal manyetik bulunmaktadır.Manyetik Manyetik Kum saati ilginç bir kum saati olması Ofis ve Çalışma masanıza ..
60,00 TL
Toptan 3'lü Ahşap 5-10-15 Dk Kum Saati
Tükendi
TOPTAN 3LÜ AHŞAP 5-10-15 DK KUM SAATİ3 lü ahşap 5-10-15 dk kum saati ile zamanınız artık çok değerli.3lü ahşap kum saatini evinizde ofisinizde istediğiniz her yerde dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Sevdiklerinize özel hediyelik kum saati ve kum saati çeşitleri www.dinchediyelik.com.daÜrün Özellikl..
63,00 TL
Toptan 3'lü Ahşap Kum Saati
Tükendi
TOPTAN 3LÜ AHŞAP KUM SAATİÜRÜN 1 3 5 OLMAK ÜZERE 3 AYRI KUM RENKLİDİRKUM RENKLERİ: PEMBE, MAVİ, MOR YEŞİL 1DKLIKMAVİ 3 DKLIK KIRMIZI 5 DKLIKÜRÜN ÖLÇÜSÜ: 9CM X 7.5 CM..
35,00 TL
Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati Toptan Ahşap Işıklı Kum Saati
Tükendi
TOPTAN AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİMekanları ilginç objelerle hareketlendirmeyi tasarlıyorsanız AHŞAP IŞIKLI KUM SAATİ ortamlara neşe katacak.İsterseniz kum saatini çevirerek kendinizi kumlarının akışının görsel keyfine kaptırabilir hoş görüntüyü dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Zaman hepimiz için ..
50,00 TL
Toptan Ahşap Manyetik Kum Saati Toptan Ahşap Manyetik Kum Saati
Tükendi
TOPTAN AHŞAP MANYETİK KUM SAATİToptan Ahşap Manyetik Kum SaatiToptan Manyetik Kum SaatiToptan İlginc  Manyetik Kum Saati Bu ilginç ürün tamamen cam malzemeden üretilmiştir.Alt kısmı ise ahşap malzemeden üretilmiştir.Ahşabın üzerine istediğiniz şekilde yazı yazabilirsiniz.Alt kısmında bulunan mı..
35,00 TL
Toptan Büyük Boy Metal Manyetik Kum Saati Toptan Büyük Boy Metal Manyetik Kum Saati
Tükendi
TOPTAN BÜYÜK BOY METAL MANYETİK KUM SAATİMetal kaide 9 cm çapındadır.Kum saati toplam uzunluğu 14 cm'dir.Kum saati zamanı 30 saniyedir.Manyetik alana doğru akan kum taneleri görsel bir şölen yaratmaktadır.Kum taneleri metaldir...
49,00 TL
Toptan Dekoratif Ahşap 10 Dakika Kum Saati
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF AHŞAP 10 DAKİKA KUM SAATİ Dekoratif ahşap 10 dakikalık kum saati evinize ofisinize renk katacak.Ahşap kum saati 10 dakikalık olup zamana karşı oynadığınız oyun veya yaptığınız işlerde size kolaylık sağlar.Ahşap tasarım kum saati görünümü ve kalitesiyle göz kamaştıracak bir ürün..
60,00 TL
Toptan Dekoratif Cam Kum Saati
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF CAM KUM SAATİZaman hepimiz için oldukça önemlidir. Siz de size değer veren arkadaşınız için kristalize ahşap kum saatini hediye verebilirsiniz.Ahşap kum saatini evinzide ofisinizde veya çalışma odanızda dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Kum saati tarihsel görünüm nostalji ve esteti..
15,00 TL
Toptan Metal Kalemlikli Kum Saati Toptan Metal Kalemlikli Kum Saati
Tükendi
TOPTAN METAL KALEMLİKLİ KUM SAATİToptan kalemlikToptan metal kalemlikli kum saatiToptan dekoratif kalemlikli kum saatiÇok dekoratif harika şık bir üründürMasanızın üzerinde çok şık duracak.Kum saati işlevseldir ve ürün tamamen metal malzemeden üretilmiştirKum rengi karışık gönderilecektir.Ürün Ölçül..
23,00 TL
Toptan Mini Boy Ucuz Ahşap Kum Saati
Tükendi
TOPTAN MİNİ BOY UCUZ AHŞAP KUM SAATİToptan Ahşap Kum Saat  Tamamen ahşap malzemeden üretilmiştir.Kum saatinin renkleri :MAVİ , PEMBE VE MORÜrün Karışık görsellerde gönderilecektir.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :Yükseklik 8.5 cm Genişlik 4.5 cm ..
6,50 TL
Toptan Resim Çerçeveli Kum Saati Toptan Resim Çerçeveli Kum Saati
Tükendi
TOPTAN RESİM ÇERÇEVELİ KUM SAATİToptan metal kum saatiToptan Resim çerçeveli metal kum saatiMetal ve cam malzemeden üretilmiştir.Çok dekoratif bir üründürEvinizde, Ofisinizde veya Masanızın üzerinde çok şık duracak.Kum rengi karışık gönderilecektir.Ürün Ölçüleri:17 cm x 16 cm x 6 cm..
45,00 TL
Gösterilen: 1 ile 22 arası, toplam: 22 (1 Sayfa)

Toptan Kum Saati Çeşitleri

Toptan Kum Saati Çeşitlerimizde Birbirinden Farklı Kum Saatleri Sayesinde Hem Keyifle Alışveriş Yapabilecek Hemde Zamana Karşı Kullanacağınız Eski Nostaljik Bir Hediyelerdendir.

KUM SAATİ ÇEŞİTLERİ,Toptan kum saatleri, toptan ilginç kum saati modelleri ve hediyelik eşyaya dair ürünlerin kaliteli satışı bu sayfada dinchediyelik.com