MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Aydınlatma Çeşitleri

Toptan Usb'li Sevgili Temalı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Farklı tasarıma sahip Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.K..
65,00 TL
Toptan Astronot Masa LambasıAstronot tasarımlı dekoratif masa lambası son zamanların vazgeçilmez trend ürünlerinden.Tasarımı ve görünümü oldukça şık olan astronot masa lambası son zamanların çok konuşulanlarından.Geceliğin ışığını açtığınız zaman sizi sanki uzaydaymış hissettirecek gibi bir görüntü ..
135,00 TL
Toptan I Love You Temalı Işıklı Cam KüreI love you tasarımlı sevgili temalı ışıklı cam küre tasarımı ve görünümü oldukça şık ve kaliteli görünmektedir.Son zamanların trend ürünlerinden ışıklı cam küreler birbirinden farklı modelleri ile.Sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz anlamlı hediyelerden.Cam küre..
65,00 TL
Toptan Ahşap Altlıklı Kalp Tasarımlı Cam Küre Sevdiklerinize Eşşiz Bir Hediye.Tasarımı ve görünümü ile oldukça dikkat çeken kalp tasarımlı cam küre ile geceleğin yaktığınız zaman hoş bir görüntü verir.Ortama verdiği görüntü ve ışığı sayesinde oldukça dikkat çekmektedir.Ahşap..
65,00 TL
Işıklı yonca tasarım cam küre görüntüsü ve tasarımı ile oldukça dikkat çekmektedir.Cam küre içerisinde bulunan Yonca bitki görünümü ile geceliğin küreyi yaktığınız zaman ortama hoş bir görüntü verir.Bitki seven sevdiklerinize verebileceğiniz dekorati..
65,00 TL
Toptan I Love You Tasarımlı Dekoratif Gece LambasıI Love You Ve Gül bulunan cam küresi dekoratif gece lambası olarak hediye vereceğiniz hediyelerden.Özel günlerde sevgilinize veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz I Love You ışıklı cam küre.Çalışma masanızd..
65,00 TL
Toptan Uçan Astronot Tasarımlı Gece LambasıRoket üstünde uzaya uçan astronot gece lambası ile masanız tv üniteleriniz vb koyacağınız yerlerde oldukça dikkat çekmektedir.Roket üzerinde uçan astronot son zamanların trend çeşitlerinden olup astronot severlere verebileceğiniz hediyelerden.Sevdiğiniz kiş..
100,00 TL
Toptan Ahşap Altlıklı Usb'li Işıklı Cam KüreAhşap altlıklı ışıklı cam küre içerisinde bulunan mutlu çiftler ile sevdiklerinize verebileceğiniz şık hediyelerden.Işıklı cam küreyi geceliğin yaktığınız zaman ortama hoş bir görüntü verip oldukça dikkat çeker.Çalışma masanıza kitaplığınıza veya tv üniten..
65,00 TL
Toptan Nostaljik Ev Tasarımlı Dekoratif LedEv manzaralı dekoratif led ile masanıza ofisinize veya dekor olarak kullanmak istediğiniz alanda dikkat çekecek.Nostaljik Tasarımı ve görünümü oldukça şık görünüme sahip olup led içerisinde bulunan manzaralar ile her baktığınızda manzarada sanki siz ordaymı..
50,00 TL
Toptan Işıklı Dönen DünyaIşıklı dönen dünya haritası görünümü ve tasarımı ile oldukça dikkat çekmektedir.Dönen dünya küresi ışıklı olup geceliğin ışığını yaktığınız zaman oldukça hoş bir görüntü verir.Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Işıklı dönen dünya.Çocuklarınızın coğrafi bilgisini dünya küre..
215,00 TL
Toptan Astronot Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Astronot Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Kalıcı&nbs..
65,00 TL
Toptan Astronot Tasarımlı Usb'li Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Astronot Ve Gezegenler Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettir..
65,00 TL
Toptan Işıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz I Love You Temalı Usb'li Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Kal..
65,00 TL
Toptan Masa Lambası, Toptan Okuma Lambası, Toptan Kalemlikli Masa LambasıToptan pilli led masa lambası ışığını istediğiniz yere bükebilir kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilir veya ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz.Ofisinizde Veya çocuklarınız için çalışma masasında kalemlik..
75,00 TL
Toptan Işıklı Dekoratif Usb'li Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Astronot Ve Yarım dünya Temalı Usb'li Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden his..
65,00 TL
Toptan Usb'li Işıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Farklı tasarıma sahip Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Kalıcı&nb..
65,00 TL
Toptan Işıklı Ahşap Altlıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz İstiridye içinde inci tasarımlı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bi..
65,00 TL
Toptan Deniz Anası Tasarımlı Cam Küre IşıklıÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Deniz Anası Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hedi..
65,00 TL
Toptan Usb'li Dekoratif Gece LambasıÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Ay Üstünde Oturan Astronot Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek b..
65,00 TL
Toptan London Gece LambasıLondon tasarımlı gece lambası tasarımı oldukça ilginç bir o kadar da şık duran gece lambası.Gece lambası london telefon külübesi tasarımı ele alınarak tasarlanmış olup ve bu tasarımıda bir de Led ışık koyulduğu zaman nostaljik bir gece lambası haline gelmiştir.Görüntüsü ile..
33,00 TL
Toptan Ev Manzaralı Dekoratif LedEv manzaralı dekoratif led ile masanıza ofisinize veya dekor olarak kullanmak istediğiniz alanda dikkat çekecek.Tasarımı ve görünümü oldukça şık görünüme sahip olup led içerisinde bulunan manzaralar ile her baktığınızda manzarada sanki siz ordaymış gibi hissedeceksin..
50,00 TL
Toptan Işıklı Love KalpIşıklı love kalp simli olup led ışığını yaktığınız zaman hoş bir görüntü sağlar.Kalp ışığın üzerinde love yazmakta olup özel günlerde yapacağınız süslemelerde dekoratif olarak kullanabilirsiniz.Tasarımı ve görünümü ile dikkat çekmekte olan Işıklı Kalp parti süs malzemelerin va..
22,00 TL
Toptan Masa LambasıToptan pilli led masa lambası ışığını istediğiniz yere bükebilir kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilir veya ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz.Ofisinizde Veya çocuklarınız için çalışma masasında ya da gece lambası olarak çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.Karanlıkta ..
65,00 TL
Toptan Mini Işıklı Cam Kristal DünyaEvinizde ofisinizde masaüstünde kullanabileceğiniz Işıklı Cam Kristal Dünya.Sevdiklerinize iş hediyesi olarak armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda da çalışma masalarınızda ve ofisinizde şık bir dekoratif ürün.Kristal camda dünya küresi bulunmakta olup ışığını ..
38,00 TL
Toptan Bulut ve Yağmur Tasarımlı Işıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Bulut ve Yağmur Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettir..
65,00 TL
Toptan Mıknatıslı Anahtarlıklı Kamp LambasıMini mıknatıslı anahtarlıklı kamp lambasının çok amaçlı kullanım özelliği sayesinde ihtiyaç anınızda işinizi oldukça kolaylaştıracak.Toptan anahtarlıklı kamp lambasının çok amaçlı kullanım özelliği ile ihtiyaç halinde ışığını yüksek düşük ve siren modu ile ..
43,00 TL
Toptan Pilli Tealight MumPilli Led Tealight Mum Işığında Yiyeceğiniz Romantik Bir Akşam Yemeğinde Masanıza Ayrı Bir Renk Gelecek.Dekoratif Led Işık Lamba Evlerde, Kafelerde, Ofislerde, Otellerde, Ve İstediğiniz Yerlerde Mum Kullanımına Çok Daha Kolay Bir Üründür.Toptan ..
6,00 TL
Toptan Ahşap Altlıklı Dolunay Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Toptan Ahşap Altlıklı Dolunay Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Ka..
65,00 TL
Toptan Karahindiba Temalı Işıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Karahindiba Tasarımlı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir..
65,00 TL
Toptan Büyük Boy Gemici Feneri Jel MumDekoratif Gemici Feneri Jel Mum Hem Görünüşü Hemde Şık Tasarımı İle Herkesin İlgi Odağı.Gemici Feneri Jel Mum İle İstediğiniz Her Alanda Kullanabilir İstediğiniz Gibi Dekor Edebilirsiniz.Evinizde Ofisinizde Harika Dekorlar Yaparak M..
90,00 TL
Toptan Kitap Okuma Lambası Toptan pilli led  kitap okuma ışığını istediğiniz yere bükebilir kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilir veya ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz.Ofisinizde Veya çocuklarınız için çalışma masasında ya da gece lambası olarak çok rahat bir şekilde kullanabili..
20,00 TL
Toptan Usb'li Tasarım Işıklı Cam KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Toptan Usb'li Tasarım Işıklı Cam KüreSevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Kalıcı&nbs..
65,00 TL
Toptan Ahşap Altlıklı Usb'li Gece LambasıÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Toptan Ahşap Altlıklı Usb'li Gece LambasıSevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hedi..
65,00 TL
Toptan Kalpli 50'li Tealight MumSevgililer günü ve özel günler için Kırmızı Kalpli 50'li Tealight Mum. Toptan kalpli 50'li tealight mum ile süsleyeceğiniz yer daha hoş bir görüntüye sahip olacak.İstediğiniz ortama istediğiniz yere koyabilir ve farklı ambians oluşturabilirsiniz.Kalp şeklinde ola..
70,00 TL
Astronot Tasarımlı Işıklı KüreÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Astronot Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir hediye.Kalı..
65,00 TL
Dünya Küresi Tasarımlı Dekoratif Işıklı Cam Çalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Dünya Küresi Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bi..
65,00 TL
Işıklı Satürn Gezegen Cam Küresi Usb'li Çalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Satürn Gezegen Temalı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek bir&..
65,00 TL
Toz Bulutu Tasarımlı Dekoratif Usb'li Gece LambasıÇalışma masanıza kitaplığınıza veya tv ünitenize koyabileceğiniz Toz Bulutu Tasarımlı Ahşap Altlıklı Cam Küre.Sevgilinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ışık özelliği ile görenleri büyüleyecek ve sevginizi en derinlerden hissettirecek ..
65,00 TL
Toptan Gülenyüz Ay Gece LambasıToptan Gülenyüz Ay Gece Lambası Tasarımı Ve Led Işığı İle Oldukça Çocuktan Büyüğe Herkesin Dikkatini Çekmektedir.Gülenyüz Ay Gece Lambası Çocuklarınıza Sevimli Bir Doğum Günü Hediyesi Alarak Sevindirebilirsiniz.Ay Lambayı Sevdiğiniz Kişilere He..
45,00 TL
Toptan Gülenyüz Bulut Gece LambasıToptan Gülenyüz Bulut Gece Lambası Tasarımı Ve Led Işığı İle Oldukça Çocuktan Büyüğe Herkesin Dikkatini Çekmektedir.Gülenyüz Bulut Lamba Çocuklarınıza Sevimli Bir Doğum Günü Hediyesi Alarak Sevindirebilirsiniz.Bulut Lambayı Sevdiğiniz Kişilere Hediye Ederek Sevimli ..
45,00 TL
Toptan Kitap Okuma Lambası Led PanelKitap okumayı sevenlerinin yanından ayırmayacağı KİTAP OKUMA LAMBASI LED PANELDoğrudan kitap arasına giren ince Led aydınlatmalı şeffaf pleksiglas sayesinde tam ve net görüntüKitap okuma lambasının ışık miktarını dış ortama ve gözünüze göre de ayarlıyabilirsi..
45,00 TL
Toptan Küçük Boy Esnek Masa LambasıToptan pilli led masa lambası ışığını istediğiniz yere bükebilir kimseyi rahatsız etmeden kitap okuyabilir veya ufak tefek işlerinizi halledebilirsiniz.Ofisinizde Veya çocuklarınız için çalışma masasında ya da gece lambası olarak çok rahat bir şekilde kullanabilirs..
25,00 TL
Toptan Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum Dekoratif Gemici Feneri Jel Mum Hem Görünüşü Hemde Şık Tasarımı İle Herkesin İlgi Odağı.Gemici Feneri Jel Mum İle İstediğiniz Her Alanda Kullanabilir İstediğiniz Gibi Dekor Edebilirsiniz.Evinizde Ofisinizde Harika Dekorlar Yaparak Mumunuda Yaktığınız Zaman..
65,00 TL
TOPTAN STAR MASTER PİLLİ GECE LAMBASIStar master gece lambası ile odanız daha şık bir hale gelecek.Gece lambası iki farklı renkte yani ister sade ışıkta isterde rengarenk ışıkla kullanabilirsiniz.İki renk seçeneğini birarada kullanabilirsiniz.Star master gece lamba ile odanız harika bir görüntü oluş..
50,00 TL
TOPTAN 10LU IŞIKLI RENK DEĞİŞTİREN FOTOĞRAF MANDALLARILED IŞIĞI GÜN IŞIĞIDIR.Fotoğraf mandalı odanızda özel şık bir fotoğraf köşesi hazırlamak için TOPTAN 10LU IŞIKLI RENK DEĞİŞTİREN FOTOĞRAF MANDALLARISüper ve parlak görüntüsüyle ışıklı fotoğraf mandallarıyla sevdiğiniz kişiye özel süpriz yapabilir..
25,00 TL 45,00 TL
TOPTAN RENKLİ LED IŞIKLI KİTAP OKUMA GÖZLÜĞÜKitap severler için okuma gözlükleri büyük bir kolaylık sunuyor. Led ışıklı gözlük sayesinde geceleri kitaplarınızı rahatlıkla okuyabilirsiniz.Led ışığı sadece kitap okurken değil birçok işlerinizi geceliğin  yapabilirsiniz.Karanlık ort..
44,00 TL
TOPTAN LED IŞIKLI GÜL MUMLed ışıklı gül mum her yerde kullanabileceğiniz ve bulunduğunuz ortamı renklendirecektir.Sevdiğiniz ve sevdiklerinize yapacağınız süpriz hediye seçenekleri veya yapacağınız set kutunun içinde farklılık ile sunabilirsiniz.Romantik anlarınızda harika bir süsleme ve dekor olara..
12,00 TL
TOPTAN İSİM YAZILABİLİR KIRMIZI LED IŞIKLI LAMBASevgiliye romantik hediye isim yazılabilir kırmızı led ışıklı lamba şeklindeki led ışık kırmızı renk lamba ile sevgilinize eşinize nişanlınıza romantik bir ortam veya hediye verebilirsiniz.Sevdiklerinize ilginç bir kutu mu hazırlamak istiyorsunuz. Kırm..
12,00 TL 16,00 TL
TOPTAN STAR MASTER GECE LAMBASIStar ve LED olmak üzere iki farklı buton vardır Toplam 4 Led den oluşur Star butonu ile sadece 1 Led sarı ışık fonksiyonu aktif hale gelmektedir.LED butonu ile ürün içerisinde bulunan renk değiştiren 3 adet LED aktif hale gelmektedir. Mavi Kırmızı ve yeşil ola..
50,00 TL
TOPTAN 50'Lİ TEAİGHT MUMTOPTAN TEALİGHT MUM YANMA SÜRESİ 2 İLE 3 SAAT ARASINDADIR.TOPTAN TEALİGHT MUM RENGİ KIRMIZIÖLÇÜSÜ: 4CM ÇAP..
60,00 TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 119 (3 Sayfa)

Toptan Aydınlatma Çeşitleri

Aydınlatma ürünleri hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilen ürünlerdedir. Aydınlatma çeşitleri diyince aklımıza ilk gelen ampül lambalar oluyor.

Fakat ampül lambanın haricinde daha farklı örneğin hem Dekoratif olarak kullanabileceğiniz hemde aydınlatma olarak kullanabileceğiniz Pilli Gece Lambaları, Usb'li Sarjlı Gece Lambaları, Işıklı Biblo Ve Mum Çeşitleri aydınlatma grubundan sadece bazıları.

Evinizde bahçenizde hayatı kolaylaştıran ve pratikleştirecek Aydınlatma Ürünleri.

Biz sizler için AYDINLATMA Ürünlerini Çeşitlendirerek Farklı Aydınlatma Grubu ile müşterilerimize sunuyoruz.

Aydınlatma Nedir ?

Aydınlatma olan ürünler bulunduğu yeri aydınlatır ve güzel bir dekorasyon sağlar.

Farklı bir tanımla aydınlatmanın pratik ve estetik bir etki yaratmak için ışığın bilinçli şekilde kullanımı diyebiliriz. Işık Sadece etrafımızı görmemize yarayan aydınlatma değildir. Doğru zamanda kullanıldığı zaman üzerine vurduğu her cisme farklı bir görünüm sağlar.

Aydınlatma Çeşitleri Olarak Ürün Grubu Örnekleri Olarak:

* Toptan Dekoratif Aydınlatma Çeşitleri

* Toptan Işıklı Biblo Çeşitleri

* Toptan Pilli Gece Lambaları

* Toptan Usb'li Sarjlı Lamba Çeşitleri

* Toptan Mum Çeşitleri

* Toptan Işıklı Cam Küre Çeşitleri

* Toptan Sarjlı Gece Lambası Çeşitleri    

Ve Onlarca birbirinden farklı çeşitler Aydınlatma Çeşitleri Kategorimizde Uygun Fiyatlara.