MENÜ
Alışveriş Sepetiniz

Biblo Çeşitleri

TOPTAN BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Baykuş teması kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Bükülebilir metal gövdesi mevcuttur.Lamba yüzeyi kaliteli pvc malzemeden üretilmiştir.Dekoratif görünümü yanında masa lambası olarak da kullanılabilmektedir.3 adet mini AG13 saat pilleri ile çalı..
60,00 TL 78,00 TL
TOPTAN RESİM ÇERÇEVELİ MÜZİKLİ DEDE NİNE BİBLOToptan Resim Çerçeveli BibloToptan İlginç BibloToptan Dede Nine BibloResim çerçeveli müzikli biblo, ürün tamamen sert polyester malzemeden üretilmiştirRenkli çerçevesi sayesinde fotoğrafınıza ayrı bir hava katarÇerçeve kısmı pembe ve yeşil renktedirÜrün ..
50,00 TL 80,00 TL
TOPTAN CAM FANUS İÇERİSİNDE LED IŞIKLI KIZ BİBLOCam fanus içerisinde led ışıklı kız biblo ile bir çok alanda farklı dekorlar yaratabilirsiniz.Cam fanus içerisindeki kız biblo çok tatlı bir görünüme sahiptir.Cam fanus gece led açılırsa ortama çok hoş bir görüntü verir.Fanus içerisindeki kız biblo sev..
55,00 TL
TOPTAN MESLEK ANAHTARLIKMeslek anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.Şık bir görünüme sahiptir.Meslek anahtarlıkları bu kişiye özel olarak hediye verebilirsiniz.Doktor arkadaşınız varsa doktor anahtarlık Üniversite arkadaşınıza öğrenci anahtarlık verebilirsiniz.Ürün Özellikleri:* Bi..
18,00 TL
TOPTAN GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM SAATLİ MAYMUNGörmedim duymadım bilmiyorum maymun ile odanız veya ofisiniz daha şık bir görüntüye sahip olacaktır.Görmedim duymadım bilmiyorum maymun ilginç bir saat görüntüsü ile saati takip edebileceksiniz.İsterseniz sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği olarak..
77,00 TL
Toptan Şemsiyeli Çift Biblo
-48 % Tükendi
TOPTAN ŞEMSİYELİ ÇİFT BİBLOSEVİMLİ KIZ VE ERKEK BİBLOSU KALİTELİ POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞEMSİYE METAL MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN 2 MODEL OLUP KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK: 28 CMUZUNLUK: 11 CMDERİNLİK: 9 CM..
99,00 TL 189,00 TL
Toptan Yorgun Adam Biblo Toptan Yorgun Adam Biblo
-44 % Tükendi
TOPTAN YORGUN ADAM BİBLOBİBLONUN TAMAMI 1.SINIF POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...MASA LAMBASI GECE LAMBASI ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 17 CMUZUNLUK: 13 CMDERİNLİK: 6.5 Cm..
50,00 TL 89,00 TL
Toptan Polyester Kiz Biblo
-48 % Tükendi
TOPTAN POLYESTER KIZ BİBLOBİBLO KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLECEKTİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 7 CM  EN: 4 CM..
15,00 TL 29,00 TL
TOPTAN 2Lİ BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Kitap okuma lambası ufak boyutlarıyla yanınızda bile taşıyabilirsiniz.Kitap okuma lambasını gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz.3 adet LR41 pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.Lamba renkleri karışık gön..
60,00 TL
Toptan Hostes Kız Biblo Toptan Hostes Kız Biblo
-48 % Tükendi
TOPTAN HOSTES KIZ BİBLOKarışık Gönderilmektedir.ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 12 CM X 2.5 FİYAT 1ADET  FİYATIDIR...
13,00 TL 25,00 TL
TOPTAN KÜTÜK ÜZERİNDE OTURAN SEVGİLİ ÇİFT BİBLOSUToptan bibloToptan sevgili çift biblosuToptan ışıklı bibloÜrün ahşap ve sert polyester malzemeden üretilmiştirBu romantik biblo ışıklıdır Işıklı demir çubuğu istediğiniz gibi eğip bükebilirsinizürün ölçüsü :yükseklik : 20 cmgenişlik : 12 cm..
32,00 TL
Toptan Tekli Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine BiblosuToptan BibloToptan Dede Nine BibloToptan Romantik Dede Nine BibloDede nine biblosu sert polyester malzemeden üretilmiştir.Dekoratif şık bir üründür.NOT : 1 ÇİFT FİYATI  22 TLÜRÜN EBATI6  cm / 5 cm / 3 cm..
40,00 TL
Toptan Dekoratif 3' lü Maymun Biblo Ürün sert polyester malzemeden üretilmiştir,Paket halindedir.Paketi içinde set halindedir yani 3 lü olarakKendi muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT :Lütfen 3 ve 3 katları şeklinde sipariş verinizÜRÜN EBATI6 cm /  4 cm /  5 cm..
35,00 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Toptan biblo çeşitleri kategorimizde, birbirinden farklı ilginç tasarımlara sahip olan biblo çeşitlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Romantik, ilginç ve eğlence temalı bir birinden farklı onlarca biblo çeşitlerini Dinç Hediyelik online mağazamız olan dinchediyelik.com web sitemiz üzerinden toptan sipariş verebilirsiniz.

Dinç Hediyelik güvencesiyle ürünlerimiz özenle kargolanır ve hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi için gereken bütün aksiyonları alır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.