Menu
Alışveriş Sepetiniz

Biblo Çeşitleri

Toptan Dokunmatik Usbli Flamingo Gece LambasıToptan Flamingo Gece Lambası Evde Ofiste Masanızın Dekorunu Tamamlayacak. Çocuklarınızın Çalışma Masalarında Severek Kullanacakları Bir Aydınlatma Toptan Dokunmatik Usbli Flamingo Gece Lambası.İki Farklı Açma Kapama Dokunmatiği Vardır. İster Baş Kısmını Y..
150,00 TL
TOPTAN 2Lİ BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Kitap okuma lambası ufak boyutlarıyla yanınızda bile taşıyabilirsiniz.Kitap okuma lambasını gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz.3 adet LR41 pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.Ürün Ölçüleri:20 cm x 8.5 ..
44,00 TL
TOPTAN BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Baykuş teması kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Bükülebilir metal gövdesi mevcuttur.Lamba yüzeyi kaliteli pvc malzemeden üretilmiştir.Dekoratif görünümü yanında masa lambası olarak da kullanılabilmektedir.3 adet mini AG13 saat pilleri ile çalı..
44,00 TL
TOPTAN CAM FANUS İÇERİSİNDE LED IŞIKLI KIZ BİBLOCam fanus içerisinde led ışıklı kız biblo ile bir çok alanda farklı dekorlar yaratabilirsiniz.Cam fanus içerisindeki kız biblo çok tatlı bir görünüme sahiptir.Cam fanus gece led açılırsa ortama çok hoş bir görüntü verir.Fanus içerisindeki kız biblo sev..
40,00 TL
Toptan Çift Love Biblo
ÇOK SATAN -19 %
Ürün Özellikleri:Tamamı Kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Sevdiklerinize farklı hediyelik bibloÇocuk odasına, tv ünitesine ve ofisler de masa üstüne çok yakışacak .Dekoratif Biblo Set 2 parçadan oluşmaktadır.Set olarak tek kutuda gönderilmektedir.   Ürün Ölçüleri:10 cm x 6 cm x 4...
28,00 TL 34,50 TL
Toptan Dekoratif 3' lü Maymun Biblo Ürün sert polyester malzemeden üretilmiştir,Paket halindedir.Paketi içinde set halindedir yani 3 lü olarakKendi muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT :Lütfen 3 ve 3 katları şeklinde sipariş verinizÜRÜN EBATI6 cm /  4 cm /  5 cm..
27,00 TL
Toptan Dekoratif Çift Biblosu
ÇOK SATAN
TOPTAN DEKORATİF ÇİFT BİBLOSUToptan BibloToptan Çift BiblosuToptan Romantik BibloÜrün sert polyester malzemeden üretilmiştir.Paket halindedir.Paket içinde ise çift olarak bulunmaktadır.Kendi özel muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT : Lütfen Paket İçerisinde 1 Çift Çıkmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :7.5 CM..
15,00 TL
TOPTAN GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM SAATLİ MAYMUNGörmedim duymadım bilmiyorum maymun ile odanız veya ofisiniz daha şık bir görüntüye sahip olacaktır.Görmedim duymadım bilmiyorum maymun ilginç bir saat görüntüsü ile saati takip edebileceksiniz.İsterseniz sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği olarak..
77,00 TL
Toptan Hostes Çift Kiz Biblo
ÇOK SATAN
TOPTAN HOSTES ÇİFT KIZ BİBLOÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 12 CM X 2.5 FİYAT 1 ÇİFT  FİYATIDIR...
20,00 TL
Polyester malzemeden üretilmiştir.Ürün içerisinde pil mevcuttur.Ürün Ölçüsü: 6,5 cm (En), 8,5 cm (Genişlik), 17 cm (Yükseklik)'dir...
45,00 TL
Toptan Işikli Sevgili Biblo
ÇOK SATAN
Ürün Özellikleri:Sevimli kız ve erkek biblosu kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Diğer bölümler  metal malzemeden üretilmiştir.Romantik aşıkların sevdiklerine hediye sunabilecekleri bir nostaljik ürünLamba 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır. Biblonun gece lambası özelliği mevcuttur.&..
34,00 TL
Toptan Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine Çifti Biblo
ÇOK SATAN
Toptan Koltukta Oturan Sevimli Dede nine Çifti BibloDede ve nine biblosu polyester malzemeden üretilmiştir.Dekoratif şık bir üründür.Paket halindedir.Paketinde 4 çift bulunmaktadır. ÜRÜN EBATI5.5 cm /  4.5 cm /  3.5 cm..
11,00 TL
TOPTAN KÜÇÜK BOY ULUYAN KURT BİBLOToptan uluyan küçük kurt biblo sayesinde dekor yapmak istediğiniz yerler şık bir görünüme sahip olacak.Uluyan kurt biblosunu sevdiğiniz kişiler harika bir hediye seçeneği olarak verebilirsiniz.Kurt biblo uluması ve şık tasarımıyla bütün dikkatleri üstüne çekecektir...
17,00 TL
Toptan Meslek Anahtarlik
ÇOK SATAN
TOPTAN MESLEK ANAHTARLIKMeslek anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.Şık bir görünüme sahiptir.Meslek anahtarlıkları bu kişiye özel olarak hediye verebilirsiniz.Doktor arkadaşınız varsa doktor anahtarlık Üniversite arkadaşınıza öğrenci anahtarlık verebilirsiniz.Ürün Özellikleri:* Bi..
14,00 TL
TOPTAN DOKTOR MESLEK BİBLOMesleği doktor olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Doktor Biblo.Doktor olanlara veya doktor olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Doktor tasarımlı biblo masanızda harika bir ..
63,00 TL
TOPTAN POLYESTER KIZ BİBLOBİBLO KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLECEKTİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 7 CM  EN: 4 CM..
12,50 TL
Toptan Resim Çerçeveli Müzikli Dede Nine Biblo Toptan Resim Çerçeveli Müzikli Dede Nine Biblo
-14 %
TOPTAN RESİM ÇERÇEVELİ MÜZİKLİ DEDE NİNE BİBLOToptan Resim Çerçeveli BibloToptan İlginç BibloToptan Dede Nine BibloResim çerçeveli müzikli biblo, ürün tamamen sert polyester malzemeden üretilmiştirRenkli çerçevesi sayesinde fotoğrafınıza ayrı bir hava katarÇerçeve kısmı pembe ve yeşil renktedirÜrün ..
42,00 TL 49,00 TL
Toptan Resim Çerçeveli Romantik BibloToptan BibloToptan Romantik BibloToptan Ucuz BibloToptan Dekoratif BibloÜrünün çerçeve bölümü ahşap malzemeden oluşmaktadır.Dış kaplaması ise metaldir.Kendi muhafaza kutusunda gönderilmektedirResminizi görselde ki siyah tahtalı bölüme yerleştirebilirsinizÜRÜN EBA..
75,00 TL
Toptan Romantik Çift Biblosu
ÇOK SATAN
TOPTAN ROMANTİK ÇİFT BİBLOSUToptan BibloToptan Romantik Biblo Toptan ilginç bibloürün ahşap malzemeden üretilmiştirsokak lambası altında oturan çift biblodur.Kendi muhafaza kutusunda gönderilmektedirYÜKSEKLİK : 17 cmGENİŞLİK : 5 cm..
34,00 TL
Toptan Romantik Sevgililer Masaüstü Notluk ve Kalemlik
ÇOK SATAN
TOPTAN ROMANTİK SEVGİLİLER MASAÜSTÜ NOTLUK VE KALEMLİKRomantik sevgililer masaüstü notluk ve kalemlik çalışma masalarınıza renk katacak.Masaüstü notluk kullanışlı bir üründür.Romantik sevgililer masaüstü notluk masanızda çok şık bir görünüme sahip olacaktır.Sevdiğiniz kişilere tatlı ve görünümü çok ..
30,00 TL
TOPTAN ŞEMSİYELİ ÇİFT BİBLOSEVİMLİ KIZ VE ERKEK BİBLOSU KALİTELİ POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞEMSİYE METAL MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN 2 MODEL OLUP KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK: 28 CMUZUNLUK: 11 CMDERİNLİK: 9 CM..
100,00 TL
Toptan Sevgili Figürlü Biblo
-8 %
Toptan Sevgili Figürlü BibloÜRÜN EBATI22 cm / 14 cm / 8 cm..
98,00 TL 107,00 TL
Toptan Sevimli Çift Biblo Toptan Sevimli Çift Biblo
-29 %
TOPTAN SEVİMLİ ÇİFT BİBLOÜRÜN 2 MODELDİRÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 13CM  EN 12CMÜRÜN IŞIKSIZDIR...
30,00 TL 42,00 TL
Toptan Sirt Sirta Oturan Romantik Biblo
ÇOK SATAN
TOPTAN SIRT SIRTA OTURAN ROMANTİK  BİBLOToptan bibloToptan dekoratif bibloEv Bibloları, evinizin her zaman havasını değiştirecek en güzel dekoratif üründürDekoratif biblo polyester malzemeden üretilmiştirKARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.Ürün Ölçüleri:7 cm x 5.5 cm x 2 cm ..
10,00 TL
Toptan Tekli Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine Biblosu
ÇOK SATAN
Toptan Tekli Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine BiblosuToptan BibloToptan Dede Nine BibloToptan Romantik Dede Nine BibloDede nine biblosu sert polyester malzemeden üretilmiştir.Dekoratif şık bir üründür.Ürün paket halindedir.Paket içerisinde 4 çift ( 8 adet ) bulunmaktadırNOT :  Bir Çift Dede Ni..
11,00 TL
TOPTAN ULUYAN KURT BİBLOToptan uluyan kurt biblo ile ofisinize ya da evinizdeki masanıza harika bir dekoratif biblo.Uluyan kurt biblo ile sevcdiklerinize özel bir hediyedir.Kurt biblo şık ve tasarımı ile bütün dikkatleri üstüne çekecek.Kurt biblo ile harika bir dekor çıkartabilir ve bütün dikkatleri..
35,00 TL
Toptan Yorgun Adam Biblo Toptan Yorgun Adam Biblo
-21 %
TOPTAN YORGUN ADAM BİBLOBİBLONUN TAMAMI 1.SINIF POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...MASA LAMBASI GECE LAMBASI ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 17 CMUZUNLUK: 13 CMDERİNLİK: 6.5 Cm..
44,00 TL 56,00 TL
Toptan Ağaç Altında Oturan Romantik Sevgili Biblosu
Tükendi
Toptan Ağaç Altında Oturan Romantik Sevgili BiblosuÜrün ahşap ve sert polyesterden üretilmiştir.Ağaç rengi farklılık 2 farklı görseldedir.Ürün karışık modelde gönderilecektirKendi muhafazalı kutusunda gönderilmektedirÜRÜN EBATI29 cm / 10 cm / 8 cm..
83,50 TL
Toptan Albert Einstein Biblo Toptan Albert Einstein Biblo
Tükendi
TOPTAN ALBERT EİNSTEİN BİBLODünyanın gelmiş geçmiş en zeki bilim adamı ALBERT EİNSTEİN ile tanışın...Albert einstein bu kez dahiliği simgeleyen fiğürü ile masanızda harika dekor olacak.Şık ve dekoratif görünümüyle ve sevdğiniz kişilere verebileceğiniz en güzel hediye.Ünlü bilim adamı ALBERT EİNSTEİN..
63,00 TL
Toptan Ampül Tasarımlı Unicorn Müzikli Biblo Toptan Ampül Tasarımlı Unicorn Müzikli Biblo
Tükendi
TOPTAN AMPÜL TASARIMLI UNİCORN MÜZİKLİ BİBLOSevdiklerinize alabileceğiniz doğum günü hediyesi olarak çocuklarınıza farklı bir hediye alabilirsiniz.Unicorn müzikli biblo hem gece lambası hem de dekoratif olmasından dolayı çok şık bir üründür.Unicorn tasarımlı biblo ile sevdiğiniz kişiye özel hediye.Ü..
30,00 TL
Toptan Çift Sandalyede Oturan Dede Dine
Tükendi
TOPTAN ÇİFT SANDALYEDE OTURAN DEDE NİNEÜRÜN POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...Ürün Paketinde 1 ÇİFT Çıkmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 9CM    EN 3.5CM..
30,00 TL
Toptan Dekoratif Led Işıklı Fanus İçinde Çiçek
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF LED IŞIKLI FANUS İÇİNDE ÇİÇEKDekoratif led ışıklı fanus içinde çiçek ile bir çok alanda farklı dekor oluşturabilir isterseniz de özel hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.Dekoratif led ışıklı fanus içinde çiçek ile sevdiklerinize küçük süprizler yaparak sevindirin.Masanızda..
15,00 TL
Toptan Dekoratif Nasreddin Hoca Biblosu
Tükendi
TOPTAN DEKORATİF NASREDDİN HOCA BİBLOSUToptan Nasreddin hoca biblosuToptan ilginç BibloToptan Dekoratif BibloÜrün kaliteli polyester malzemeden üretilmiştirNasreddin hoca biblosunu, evinizde, ofisinizde  veya çalışma masanızda kullanabileceğiniz dekoratif bir üründürKendi muhafazalı kutusunda g..
13,00 TL
Toptan Düşünen Kadin Avukat Meslek Biblo
Tükendi
TOPTAN DÜŞÜNEN KADIN AVUKAT MESLEK BİBLOMesleği AVUKAT olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Avukat Biblo.Avukat olanlara veya avukat olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Avukat tasarımlı biblo masanız..
36,00 TL
Toptan Erkek Hakim Tasarimli Meslek Biblo
Tükendi
TOPTAN ERKEK HAKİM TASARIMLI MESLEK BİBLOMesleği Hakim olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Hakim Biblo.Hakim olanlara veya Hakim olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Hakim tasarımlı biblo masanızda h..
36,00 TL
Toptan Erkek Meslek Dişçi Biblo
Tükendi
TOPTAN ERKEK MESLEK DİŞÇİ BİBLOMesleği DİŞÇİ olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Dişçi Biblo.Dişçi olanlara veya Dişçi doktoru olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Dişçi tasarımlı biblo masanızda har..
63,00 TL
Toptan Halka İçinde Işikli Müzikli Unicorn Biblo Toptan Halka İçinde Işikli Müzikli Unicorn Biblo
Tükendi
TOPTAN HALKA İÇİNDE IŞIKLI MÜZİKLİ UNİCORN BİBLOHalka içinde ışıklı müzikli unicorn ile odanız daha şık bir görünüme sahip olacak.Odanızın en tatlı köşeşine bu lambayı ayırabilir. Gece odanız ışıl ışıl parlayan tek boynuzlu at biblosu ile.Sevdiklerinize farklı tasarım ile UNİCORN temalı müzik ve gec..
38,00 TL
Toptan Hemşire Meslek Biblo
Tükendi
TOPTAN HEMŞİRE MESLEK BİBLOMesleği Hemşire olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Hemşire Biblo.Hemşire olanlara veya Hemşire olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Hemşire tasarımlı biblo masanızda harik..
36,00 TL
Toptan Işikli Çerceveli Biblo
Tükendi
TOPTAN IŞIKLI ÇERCEVELİ BİBLORESİM ÇERCEVELİ BİBLO TAMAMEN AHŞAP MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.ÜRÜN SOKAK LAMBASI GÖRÜNÜMÜNDE LAMBASI MEVCUTTUR,ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :YÜKSEKLİK :25 cmGENİŞLİK: 13 cmÇerçeve Ebatı :YÜKSEKLİK : 5.5 cmGENİŞLİK: 10.5 cm..
60,00 TL
Toptan Işikli Romantik Biblo
Tükendi
TOPTAN IŞIKLI ROMANTİK BİBLOToptan BibloToptan İlginç BibloToptan romantik bibloIşıklı Romantik Biblo, ahşap ve sert plastik malzemeden üretilmiştirÜrün 2 farklı görsele sahiptirromantik biblo karışık  görsellerde gönderilecektirÜrün kendi muhafazalı kutusunda gönderilirÜrün ölçüsü : ..
21,00 TL
Toptan Kadin Dişçi Tasarimli Meslek Biblo
Tükendi
TOPTAN KADIN DİŞÇİ TASARIMLI MESLEK BİBLOMesleği DİŞÇİ olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Dişçi Biblo.Dişçi olanlara veya Dişçi doktoru olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Kadın Dişçi tasarımlı bib..
63,00 TL
Toptan Koltukta Oturan Işikli Sevimli Dede Nine Biblo Toptan Koltukta Oturan Işikli Sevimli Dede Nine Biblo
Tükendi
TOPTAN KOLTUKTA OTURAN IŞIKLI SEVİMLİ DEDE NİNE BİBLOKoltukta oturan ışıklı sevimli dede nine biblo ile sevdiğiniz kişiye en anlamlı ve en özel hediyedir.Işıklı dede nine biblo sevdiğiniz kişiye bir ömür yani ölene kadar beraberiz anlamı taşır.Dede nine biblo ışıklı olup gece yaktığınız zaman ortama..
32,00 TL
Toptan Kütük Üzerinde Oturan Sevgili Çift Biblosu
Tükendi
TOPTAN KÜTÜK ÜZERİNDE OTURAN SEVGİLİ ÇİFT BİBLOSUToptan bibloToptan sevgili çift biblosuToptan ışıklı bibloÜrün ahşap ve sert polyester malzemeden üretilmiştirBu romantik biblo ışıklıdır Işıklı demir çubuğu istediğiniz gibi eğip bükebilirsinizürün ölçüsü :yükseklik : 20 cmgenişlik : 12 cm..
32,00 TL
Toptan Meslek Not Tutucu
Tükendi
TOPTAN MESLEK NOT TUTUCUÖnemli notlarınızı unutmaya son!Meslek not tutucuları sayesinde her şeyinizi anında not tutabileceksiniz.Meslek notlukları sevdiğiniz meslek sahibi kişilere hediye verilebilecek en güzel hediyedir.Meslek notluk hoş bir görünüme sahiptir.Notluk sayesinde masanızda notlarınız b..
14,00 TL
Toptan Mini Çift Love Biblo
Tükendi
TOPTAN MİNİ ÇİFT LOVE BİBLOMini çift biblo sevgilinize verilebilecek en güzel hediyelerden birtanesi.Çift biblo ayrı ayrı olup kalpleri birleştirdiğiniz zaman LOVE yazısı görünmektedir.Mini çift bibloyu kutu içinde yapacağınız süprize göre konseptlere uydurabilirsiniz.Mini Çift biblo ofisinizde ya d..
4,50 TL
Toptan Öğretmen Meslek Biblo
Tükendi
TOPTAN ÖĞRETMEN MESLEK BİBLOMesleği ÖĞRETMEN olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olanÖğretmen Biblo.Öğretmen olanlara veya öğretmen olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Öğretmen tasarımlı biblo masanızda ..
36,00 TL
Toptan Paçali Çift Dede Nine
Tükendi
TOPTAN PAÇALI ÇİFT DEDE NİNEÜRÜN 4 MODELDİR.KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİRÜRÜN ÖLÇÜŞÜ:  17x5x5 cm' dir...
16,00 TL
Toptan Romantik Temalı Ahşap Ev Gece Lambası ve Kalemlikli Biblo
Tükendi
Toptan Romantik Temalı Ahşap Ev gece Lambası Ve KalemlikAhşap ve Metal malzemeden üretilmiştirGece lambası 2 Adet AA pil ile çalışmaktadırÜRÜNE EBATIYÜKSEKLİK  22 cmGENİŞLİK  14 cm..
99,00 TL
Toptan Sarmaşik Işikli Biblo
Tükendi
TOPTAN SARMAŞIK IŞIKLI BİBLOToptan BibloToptan Romantik BibloToptan Dekoratif BibloÜrün metal malzemeden üretilmiştir.Sarmaşık Biblo ışıklı görünümdedir.Biblo romantik sırt sırta oturan çift temalıdır.Ürün Ölçüsü :Yükseklik : 25 cmGenişlik :12 cm..
22,00 TL
Toptan Sokak Lambasi Toptan Sokak Lambasi
Tükendi
Toptan Minyatür Sokak Lambası teraryum, akvaryum, minyatür bahçe gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.Toptan Teraryum Malzemesi olarak satışa sunulan Minyatür Sokak Lambası kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Toptan Minyatür Sokak Lambası, renkleri mevcuttur, karışık r..
5,00 TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 52 (2 Sayfa)

Toptan biblo çeşitleri kategorimizde, birbirinden farklı ilginç tasarımlara sahip olan biblo çeşitlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Romantik, ilginç ve eğlence temalı bir birinden farklı onlarca biblo çeşitlerini Dinç Hediyelik online mağazamız olan dinchediyelik.com web sitemiz üzerinden toptan sipariş verebilirsiniz.

Dinç Hediyelik güvencesiyle ürünlerimiz özenle kargolanır ve hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi için gereken bütün aksiyonları alır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.