Warning: mysqli::__construct(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:30120 in /home/dinchedi/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 7 Biblo Çeşitleri - Dinç Hediyelik
Menu
Alışveriş Sepetiniz

Biblo Çeşitleri

Toptan Dokunmatik Usbli Flamingo Gece LambasıToptan Flamingo Gece Lambası Evde Ofiste Masanızın Dekorunu Tamamlayacak. Çocuklarınızın Çalışma Masalarında Severek Kullanacakları Bir Aydınlatma Toptan Dokunmatik Usbli Flamingo Gece Lambası.İki Farklı Açma Kapama Dokunmatiği Vardır. İster Baş Kısmını Y..
180,00 TL
TOPTAN 2Lİ BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Kitap okuma lambası ufak boyutlarıyla yanınızda bile taşıyabilirsiniz.Kitap okuma lambasını gece lambası veya masa lambası olarak da kullanabilirsiniz.3 adet LR41 pil ile çalışır. Piller ürüne dahildir.Ürün Ölçüleri:20 cm x 8.5 ..
50,00 TL
TOPTAN BAYKUŞ MASA LAMBASIÜrün Özellikleri:Baykuş teması kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Bükülebilir metal gövdesi mevcuttur.Lamba yüzeyi kaliteli pvc malzemeden üretilmiştir.Dekoratif görünümü yanında masa lambası olarak da kullanılabilmektedir.3 adet mini AG13 saat pilleri ile çalı..
49,00 TL
Toptan Cam Fanus İçerisinde Led Işıklı Kız Biblo Toptan Cam Fanus İçerisinde Led Işıklı Kız Biblo
ÇOK SATAN
TOPTAN CAM FANUS İÇERİSİNDE LED IŞIKLI KIZ BİBLOCam fanus içerisinde led ışıklı kız biblo ile bir çok alanda farklı dekorlar yaratabilirsiniz.Cam fanus içerisindeki kız biblo çok tatlı bir görünüme sahiptir.Cam fanus gece led açılırsa ortama çok hoş bir görüntü verir.Fanus içerisindeki kız biblo sev..
45,00 TL
Toptan Dekoratif 3' lü Maymun Biblo Ürün sert polyester malzemeden üretilmiştir,Paket halindedir.Paketi içinde set halindedir yani 3 lü olarakKendi muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT :Lütfen 3 ve 3 katları şeklinde sipariş verinizÜRÜN EBATI6 cm /  4 cm /  5 cm..
30,00 TL
Toptan Dekoratif Çift Biblosu
ÇOK SATAN
TOPTAN DEKORATİF ÇİFT BİBLOSUToptan BibloToptan Çift BiblosuToptan Romantik BibloÜrün sert polyester malzemeden üretilmiştir.Paket halindedir.Paket içinde ise çift olarak bulunmaktadır.Kendi özel muhafaza kutusunda gönderilmektedir.NOT : Lütfen Paket İçerisinde 1 Çift Çıkmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ :7.5 CM..
15,00 TL
TOPTAN GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM SAATLİ MAYMUNGörmedim duymadım bilmiyorum maymun ile odanız veya ofisiniz daha şık bir görüntüye sahip olacaktır.Görmedim duymadım bilmiyorum maymun ilginç bir saat görüntüsü ile saati takip edebileceksiniz.İsterseniz sevdiklerinize özel bir hediye seçeneği olarak..
77,00 TL
Toptan Hostes Kız Biblo
ÇOK SATAN -42 %
TOPTAN HOSTES KIZ BİBLOÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 12 CM X 2.5 FİYAT 1ADET  FİYATIDIR...
11,00 TL 19,00 TL
Toptan Işikli Dede Nine Biblo Toptan Işikli Dede Nine Biblo
ÇOK SATAN
Polyester malzemeden üretilmiştir.Ürün içerisinde pil mevcuttur.Ürün Ölçüsü: 6,5 cm (En), 8,5 cm (Genişlik), 17 cm (Yükseklik)'dir...
50,00 TL
Toptan Işikli Sevgili Biblo
ÇOK SATAN
Ürün Özellikleri:Sevimli kız ve erkek biblosu kaliteli polyester malzemeden üretilmiştir.Diğer bölümler  metal malzemeden üretilmiştir.Romantik aşıkların sevdiklerine hediye sunabilecekleri bir nostaljik ürünLamba 3 adet AAA pil ile çalışmaktadır. Biblonun gece lambası özelliği mevcuttur.&..
45,00 TL
Toptan Meslek Anahtarlik
ÇOK SATAN
TOPTAN MESLEK ANAHTARLIKMeslek anahtarlık ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.Şık bir görünüme sahiptir.Meslek anahtarlıkları bu kişiye özel olarak hediye verebilirsiniz.Doktor arkadaşınız varsa doktor anahtarlık Üniversite arkadaşınıza öğrenci anahtarlık verebilirsiniz.Ürün Özellikleri:* Bi..
15,00 TL
TOPTAN DOKTOR MESLEK BİBLOMesleği doktor olan sevdiklerinize mizahi değeri yüksek olan Doktor Biblo.Doktor olanlara veya doktor olma hayalleri kuranlara hem mizah dolu hemde farklı olan ve sizi tamamen unutulmaz kılıcak biblo ile sevdiklerinizi mutlu edin.Doktor tasarımlı biblo masanızda harika bir ..
63,00 TL
Toptan Polyester Kiz Biblo
ÇOK SATAN -37 %
TOPTAN POLYESTER KIZ BİBLOBİBLO KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLECEKTİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 7 CM  EN: 4 CM..
12,00 TL 19,00 TL
Toptan Resim Çerçeveli Müzikli Dede Nine Biblo Toptan Resim Çerçeveli Müzikli Dede Nine Biblo
-14 %
TOPTAN RESİM ÇERÇEVELİ MÜZİKLİ DEDE NİNE BİBLOToptan Resim Çerçeveli BibloToptan İlginç BibloToptan Dede Nine BibloResim çerçeveli müzikli biblo, ürün tamamen sert polyester malzemeden üretilmiştirRenkli çerçevesi sayesinde fotoğrafınıza ayrı bir hava katarÇerçeve kısmı pembe ve yeşil renktedirÜrün ..
42,00 TL 49,00 TL
Toptan Şemsiyeli Çift Biblo
-36 %
TOPTAN ŞEMSİYELİ ÇİFT BİBLOSEVİMLİ KIZ VE ERKEK BİBLOSU KALİTELİ POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.ŞEMSİYE METAL MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...ÜRÜN 2 MODEL OLUP KARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.ÜRÜN ÖLÇÜSÜYÜKSEKLİK: 28 CMUZUNLUK: 11 CMDERİNLİK: 9 CM..
89,90 TL 140,00 TL
Toptan Tekli Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine Biblosu
ÇOK SATAN -27 %
Toptan Tekli Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine BiblosuToptan BibloToptan Dede Nine BibloToptan Romantik Dede Nine BibloDede nine biblosu sert polyester malzemeden üretilmiştir.Dekoratif şık bir üründür.NOT : 1 ÇİFT FİYATI  22 TLÜRÜN EBATI6  cm / 5 cm / 3 cm..
22,00 TL 30,00 TL
Toptan Yorgun Adam Biblo Toptan Yorgun Adam Biblo
-44 %
TOPTAN YORGUN ADAM BİBLOBİBLONUN TAMAMI 1.SINIF POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...MASA LAMBASI GECE LAMBASI ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK: 17 CMUZUNLUK: 13 CMDERİNLİK: 6.5 Cm..
44,00 TL 79,00 TL
Toptan Albert Einstein Biblo Toptan Albert Einstein Biblo
Tükendi
TOPTAN ALBERT EİNSTEİN BİBLODünyanın gelmiş geçmiş en zeki bilim adamı ALBERT EİNSTEİN ile tanışın...Albert einstein bu kez dahiliği simgeleyen fiğürü ile masanızda harika dekor olacak.Şık ve dekoratif görünümüyle ve sevdğiniz kişilere verebileceğiniz en güzel hediye.Ünlü bilim adamı ALBERT EİNSTEİN..
63,00 TL
Toptan Çift Sandalyede Oturan Dede Dine
Tükendi
TOPTAN ÇİFT SANDALYEDE OTURAN DEDE NİNEÜRÜN POLYESTER MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR...Ürün Paketinde 1 ÇİFT Çıkmaktadır.ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: YÜKSEKLİK 9CM    EN 3.5CM..
30,00 TL
Toptan Koltukta Oturan Sevimli Dede Nine Çifti Biblo
Tükendi
Toptan Koltukta Oturan Sevimli Dede nine Çifti BibloDede ve nine biblosu polyester malzemeden üretilmiştir.Dekoratif şık bir üründür.Paket halindedir.Paketinde 4 çift bulunmaktadır. ÜRÜN EBATI5.5 cm /  4.5 cm /  3.5 cm..
11,00 TL
Toptan Kütük Üzerinde Oturan Sevgili Çift Biblosu
Tükendi
TOPTAN KÜTÜK ÜZERİNDE OTURAN SEVGİLİ ÇİFT BİBLOSUToptan bibloToptan sevgili çift biblosuToptan ışıklı bibloÜrün ahşap ve sert polyester malzemeden üretilmiştirBu romantik biblo ışıklıdır Işıklı demir çubuğu istediğiniz gibi eğip bükebilirsinizürün ölçüsü :yükseklik : 20 cmgenişlik : 12 cm..
32,00 TL
Toptan Romantik Çift Biblosu
Tükendi
TOPTAN ROMANTİK ÇİFT BİBLOSUToptan BibloToptan Romantik Biblo Toptan ilginç bibloürün ahşap malzemeden üretilmiştirsokak lambası altında oturan çift biblodur.Kendi muhafaza kutusunda gönderilmektedirYÜKSEKLİK : 17 cmGENİŞLİK : 5 cm..
40,00 TL
Toptan Sevgili Figürlü Biblo
-8 % Tükendi
Toptan Sevgili Figürlü BibloÜRÜN EBATI22 cm / 14 cm / 8 cm..
98,00 TL 107,00 TL
Toptan Sirt Sirta Oturan Romantik Biblo
Tükendi
TOPTAN SIRT SIRTA OTURAN ROMANTİK  BİBLOToptan bibloToptan dekoratif bibloEv Bibloları, evinizin her zaman havasını değiştirecek en güzel dekoratif üründürDekoratif biblo polyester malzemeden üretilmiştirKARIŞIK GÖNDERİLMEKTEDİR.Ürün Ölçüleri:7 cm x 5.5 cm x 2 cm ..
10,00 TL
Toptan Sokak Lambasi Toptan Sokak Lambasi
Tükendi
Toptan Minyatür Sokak Lambası teraryum, akvaryum, minyatür bahçe gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.Toptan Teraryum Malzemesi olarak satışa sunulan Minyatür Sokak Lambası kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Toptan Minyatür Sokak Lambası, renkleri mevcuttur, karışık r..
5,00 TL
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)

Toptan biblo çeşitleri kategorimizde, birbirinden farklı ilginç tasarımlara sahip olan biblo çeşitlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Romantik, ilginç ve eğlence temalı bir birinden farklı onlarca biblo çeşitlerini Dinç Hediyelik online mağazamız olan dinchediyelik.com web sitemiz üzerinden toptan sipariş verebilirsiniz.

Dinç Hediyelik güvencesiyle ürünlerimiz özenle kargolanır ve hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi için gereken bütün aksiyonları alır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.